Derin Dedektör – Dedektör | Dedektör Fiyatları | Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

Derin Dedektör

YENİ DEDEKTÖR ARTIK SATIŞTA !

Adrenalin Visionary

Adrenalin VISIONARY yeni GBS teknolojisi ile üretilmiş 3D metal dedektörü’dür. VISIONARY en hassas ve kararlı metal tespiti yapan dedektörler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar yapılan araştırmaların sonucunda geliştirilmiştir. Dünya çapındaki profesyonel hazine arayıcıları için sağlam ve compact yapıda üretilmiştir.

Doğal altın ve diğer demir dışı ( Non Ferrous ) metal nesneleri derinden algılamak için geliştirilmiştir. Bu dedektör tuzlu sudan, çoğu mineralli zemin türünden manyetik kayalardan veya sıcaklık değişikliklerinden etkilenmeyerek neredeyse hiç derinlik kaybetmeden algılama yapacak şekilde tasarlanmıştır. Özel tasarlanmış elektronik algılama sistemleri zeminden gelen hayali sinyalleri iptal eder. Mineralden etkilenmeden metal nesnelerden gelen sinyalleri karalı şekilde tespit eder.

VISIONARY ile boşluk tespiti yapılabilir. Boşluğun ebatı ve tahmini derinliği lcd ekranda grafik şekli yardımı ile tahmin edilebilir. Boşluk bulma özelliği sayesinde açık veya kapalı olan mezar, mahzen, tünel gibi boşlukları 4 metreye kadar tespit edebilir.

 

Adrenalin VISIONARY ile tespit edilen metal hedefin derinliği hesaplanabilir. Tespit edilen metal hedefin çap bilgisi tanımlandığında dedektör derinliği otomatik olarak hesaplayacaktır.

Android 3D yazılım ile cep telefonu veya tablet bilgisayar yardımıyla alınan veriler 3D görüntülü olarak incelenip analiz yapma imkanı sağlamaktadır. 3D analiz sayesinde tespit edilen hedefin şekli, boyutu ve tahmini derinliği hakkında fikir edinilebilir.

YAYINDAN KALKAN ÜRÜNLER 

Altın arama cihazı Ground analyzer, derinlerde define aramak için en iyi pulse dedektörteknolojisi ile üretilmiştir. Define arama cihazı Ground Analyzer ile boşluk ve metal tespiti yapabilirsiniz. Ground analyzer, altın arama cihazı metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda kullanıcısına belirtir. Ground analyzer boşluğun ebatını ve tahmini derinliğini lcd ekranda grafik şekil yardımı ile kullanıcısına bildirir.

Adrenalin Ground Analyzer – dedektör fiyatları
Adrenalin Ground Analyzer

Altın arama cihazıçok kolay kullanıma sahip olan ilk profesyonel pulse dedektördür. Hiç dedektör kullanmamış kişiler sadece 5 dakika içerisinde Ground Analyzer’in tüm özelliklerini öğrenip kullanımından keyif alacaktır.

Altın arama cihazı zorlu toprak koşullarında mineralden etkilenmeden derin arama yapılmasına olanak verir. Boşluk bulma özelliği sayesinde ground analyzer pulse metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları 4 metreye kadar tespit edebilir..

Adrenalin Ground Analyzer, altın arama cihazı gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakamsal değerler arasında kullanıcısına bildirir.

 

Dedektör

Derin Define Dedektörü , Derin Hazine Dedektör, Derin Altın Dedektörü, Satılık Derin Dedektör, Kiralık Derin Arama Dedektörü, Derin Arama Dedektörü. Sualtı Arama Dedektörleri , Dedektör Fiyatları gibi bir çok kategoride hizmet sağlamaktayız .Metal Dedektör Altın aramada dikkat edilmesi gerekenler. Define bulma da veya farklı bir amaçla kullanılan bir çok dedektör çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları define ve altın arama da kullanılanlar, askeri amaçla kullanılanlar inşaat sektöründe kullanılanlar güvenlik amaçlı kullanılanlar, teknik amaçlı kullanılanlar’dır.

Derin Dedektör

Adrenalin Dedektör olarak ilk ürettiğimiz cihazdan son cihazlarımıza kadar derinliği yüksek hedef belirleyip cihazlarımı derin pulse dedektör olarak ürettik .Pulse Dedektör , derin dedektör kategorisinde , Adrenalin Ground Analyzercihazımızı inceleyebilirsiniz .

Dedektör Fiyatları

Dedektör modelleri ve fiyatları için aşağıdaki bağlanıdan mağazamızı inceleyebilirsiniz
 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.