Hakkımızda - Dedektör | Dedektör Fiyatları | Define Dedektörü

Hakkımızda

dedektör fiyatı

Adrenalin Dedektör Hakkında

Adrenalin Dedektör 12.07.2010 tarihinde elektromanyetik algılama teknolojisi alanında kullanılan cihazların üretimini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Adrenalin Dedektör kurulduğu ilk günden itibaren araştırma ve geliştirme çalışmalarını metal dedektörler, alan taramalar, görüntülü dedektörler ve jeofizik ölçüm cihazları üzerinde aralıksız sürdürmektedir. Adrenalin Dedektör, eğitimli kadrosu ile yıllar süren araştırma çalışmaları neticesinde özellikle hazine aramalarında kullanılan profesyonel dedektörler üretmektedir. Üretilen profesyonel dedektörler jeoloji araştırmalarında jeofizik ölçümlerinde, yer altı maden aramalarında, yer altı su kaynaklarını tespit etmede ve toprak yapısını analiz etmede kullanılmaktadır.

Üretimi yapılan cihazlar alan tarama cihazları 2d – 3d görüntü verebilen metal ve maden dedektörleri, 3d görüntülü toprak analizi yapılabilen elektromanyetik jeofizik radarları dır. Adrenalin Dedektör’ün üretmiş olduğu profesyonel ürünler Hobi, Askeri, Balistik, Jeoloji, Arkeoloji, İnşaat ve Madencilik alanlarında başarı ile kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Adrenalin dedektör alışılmışın dışında bir hizmet anlayışıyla her daim müşterilerini başarıya ulaştırmayı hedefliyor . Ve bu konuda en iyi şekilde müşteri için analiz yapıyor . Bu analiz ise hem bütçenize uygun hemde amacınıza uygun alan tarama cihazları , rezistivite , dedektörler ve toprak altı görüntüleme sistemlerinin doğru seçimi sağlamayı ve ileriye taşımayı hedefliyor .

Adrenalin dedektör üreticiliğinde ise , müşterilerden geri dönüşler sayesinde her geçen gün ürettiğimiz dedektör , alan tarama cihazı, rezistivite cihazı ve toprak altı görüntülemeler için iyileştirmeler yapmakta ve daha kaliteli bir biçimde müşterilerimize sunmaktayız .

Müşterilerimiz bize olumlu dönüşleride cihazlarımızın üretiminde oldukça muzzam bir geliştirme ortamı sağlıyor . Çünkü cihazı sahada birebir testler yapılmasına rağmen müşterilerimizinde bilgi ve becerisini göz önünde bulundurarak cihazlarımızı daha kaliteli hale getirmemizde çok önemli bir etken olduğu asla göz ardı edilemez .

Adrenalin mfd

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Kur Seçin
Euro