Hakkımızda
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

Hakkımızda

Hakkımızda

Adrenalin Dedektör 12.07.2010 tarihinde elektromanyetik algılama teknolojisi alanında kullanılan cihazların üretimini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Adrenalin Dedektör kurulduğu ilk günden itibaren araştırma ve geliştirme çalışmalarını metal dedektörler, alan taramalar, görüntülü dedektörler ve jeofizik ölçüm cihazları üzerinde aralıksız sürdürmektedir. Adrenalin Dedektör, eğitimli kadrosu ile yıllar süren araştırma çalışmaları neticesinde özellikle hazine aramalarında kullanılan profesyonel dedektörler üretmektedir. Üretilen profesyonel dedektörler jeoloji araştırmalarında jeofizik ölçümlerinde, yer altı maden aramalarında, yer altı su kaynaklarını tespit etmede ve toprak yapısını analiz etmede kullanılmaktadır.

Üretimi yapılan cihazlar alan tarama cihazları 2d – 3d görüntü verebilen metal ve maden dedektörleri, 3d görüntülü toprak analizi yapılabilen elektromanyetik jeofizik radarları dır. Adrenalin Dedektör’ün üretmiş olduğu profesyonel ürünler Hobi, Askeri, Balistik, Jeoloji, Arkeoloji, İnşaat ve Madencilik alanlarında başarı ile kullanılmaktadır.

Kurucumuz ne diyor ?

Arge çok zaman, para ve emek gerektirmektedir. Ne yazık ki Türkiye de arge yapabilen dedektör üreten firma sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Adrenalin Dedektör metal dedektör’leri, alan tarama’lar ve görüntülü jeofizik cihazları, yeraltı görüntüleme cihazları, toprak altı görüntüleme cihazları, define dedektörü, altın dedektörü, define arama dedektörü, altın arama dedektörü, define arama cihazı, altın arama cihazı, rezistivite cihazı, üzerinde çok ciddi arge çalışmaları yürütmektedir. Yoğun yürütülen arge çalışmaları sonucunda ürünlerin başarısından doğan müşteri memnuniyetleri Adrenalin Dedektör’ü sektörde rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Ekonomik Fiyat

Dedektör alamayan kalmasın diye müşterilerimize her zaman ekonomik fiyatlar sunmaktayız .

%100 Güvenli Ödeme

Websitemizde yapacağınız alışverişlerinizde 3D ödeme şifrelemesiyle güven ellerde ödeme yapabilirsiniz.

7/24 Destek

Müşterilerimize her zaman takıldıkları konularda,yardımlaşma ve sorun bildirme gibi konularda online destek sunmaktayız .

Amacımız ve Hedefimiz

Adrenalin dedektör alışılmışın dışında bir hizmet anlayışıyla her daim müşterilerini başarıya ulaştırmayı hedefliyor . Ve bu konuda en iyi şekilde müşteri için analiz yapıyor . Bu analiz ise hem bütçenize uygun hemde amacınıza uygun alan tarama cihazları , rezistivite , dedektörler ve toprak altı görüntüleme sistemlerinin doğru seçimi sağlamayı ve ileriye taşımayı hedefliyor .

Adrenalin dedektör üreticiliğinde ise , müşterilerden geri dönüşler sayesinde her geçen gün ürettiğimiz dedektör , alan tarama cihazı, rezistivite cihazı ve toprak altı görüntülemeler için iyileştirmeler yapmakta ve daha kaliteli bir biçimde müşterilerimize sunmaktayız .

Müşterilerimiz bize olumlu dönüşleride cihazlarımızın üretiminde oldukça muzzam bir geliştirme ortamı sağlıyor . Çünkü cihazı sahada birebir testler yapılmasına rağmen müşterilerimizinde bilgi ve becerisini göz önünde bulundurarak cihazlarımızı daha kaliteli hale getirmemizde çok önemli bir etken olduğu asla göz ardı edilemez .

Gerçek Sonuçlar

Ürettiğimiz dedektör , alan tarama cihazları , yeraltı görüntüleme cihazlarını ve rezistivite cihazları gerçeklik çervesinde doğru sonuçlar sunmaktayız .

Ekonomik Fiyatlar

Müşterlerimiz için en uygun ve en doğru fiyat aralığını tutmaya özen gösteriyoruz .Çebinize uygun ve kaliteli cihazlar almak için bu fırsatı adrenalin dedektör sunar .

Satın Alma Sonrası Destekleme

Ekibimiz olarak müşteriye cihaz sattıktan sonrada desteklerimizi sunmakta ve çözüm üretmeye çalışmaktayız .

0
+
Satılan Toplam Ürünler
%
0
Olumlu Geri Dönüş
0
IG
Aktif Takipcilerimiz
0
+
Geçen Ay Satışları