HAKKIMIZDA

Adrenalin Dedektör 12.07.2010 tarihinde elektromanyetik algılama teknolojisi alanında kullanılan cihazların üretimini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Adrenalin Dedektör kurulduğu ilk günden itibaren hakkımızda arge çalışmalarını. Metal dedektörler, alan taramalar, görüntülü dedektör ve jeofizik cihazları üzerinde aralıksız sürdürmektedir. Adrenalin Dedektör, eğitimli kadrosu ile yıllar süren arge çalışmaları neticesinde çeşitli alanlarda kullanılan profesyonel dedektörler üretmektedir. Üretilen profesyonel dedektörler.  Arkeojeofizik alanında, yeraltı madenleri, su kaynaklarını tespit etme alanında ve toprak yapısını analiz etme alanında başarıları sayesinde tercih edilerek kullanılmaktadır.

Üretimi yapılan yer altı araştırmaları ve tespitinde kullanılan cihazlar Uzun menzil algılayıcı Alan Taramalar, 2D – 3D görüntü verebilen Metal ve Maden Dedektörleri, 3D görüntülü toprak analizi yapılabilen elektromanyetik jeofizik radarları dır. Adrenalin Dedektör!ün üretmiş olduğu profesyonel ürünler Hobi, Askeri, Balistik, Jeoloji, Arkeoloji, İnşaat ve Madencilik alanlarında başarı ile kullanılmaktadır.

Hakkımızda | adrenalin dedektör tekirdağ dedektör satış noktası

ADRENALİN DEDEKTÖR ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN !

Günümüz teknolojilerini etkin bir biçimde kullanarak piyasadaki en seçkin firmalardan biri olduk. Ürünlerimizin başarısı türkiyenin dört bir yanında ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kanıtlandı. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurduk.

Müşteri memnuniyetine aşırı hassasiyet göstererek makul olan hiçbir talebi yanıtsız bırakmadık. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, geleceğin talebini asla göz ardı etmedik. Firmamız, 2010 yılında tek para dedektörü (VLF) modelini sunmuş, ardından 2011 yılında alan tarama (MFD) modelini, 2013 yılında derin arama dedektörü Pulse ID modelini ve 2014 yılında elektromanyetik radar sistemi (Z-18) jeofizik sistemleri arz etmiştir. Arge süreci tamamlanan yeni teknoloji ürünler müşterilerimizin kullanımına sunulmaya devam etmektedir.

Firmamız artık talebi karşılamak yerine talep yaratma fonksiyonunu kullanmaktadır. Adrenalin dedektör yenilikçi bakış açısı; tüketicinin ne tür beklentide olduğunu analizlerle sabit bir biçimde tespit etmekte ve geleceğe yönelik nasıl bir beklentide olacaklarını da yine bu analizler ile bilimsel yöntemler ışığında tahmin etmektedir. Bu sayede müşterilerimiz her zaman istedikleri türde nihai ürüne firmamız vasıtası ile ulaşabilmektedir. Bugün teknoloji ve arge olarak bir çok firmanın başında geliyoruz. Bizim bu seviyeye gelmemizdeki en büyük role sahip siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.