Yeraltı Görüntüleme – Dedektör | Dedektör Fiyatları | Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

Yeraltı Görüntüleme

Toprak altı görüntüleme cihazı, toprak altında bulunan manyetik alan oluşturmuş materyalleri tespit eder. 3d görüntülü dedektörler tespit edilen objeleri kullanıcısına grafik şekiller vasıtası ile 3 boyutlu olarak gösteren cihazlardır. Toprak altı görüntüleme sistemleri üç boyutlu görüntü destekli bilgisayar programları sayesinde toprak altından alınan data verilerini gerek yandan gerek üstten gerek alttan hatta içinden görmeye incelemeye ve değerlendirmeye olanak sağlar. Yer altı görüntüleme cihazları sayesinde toprağın altındaki materyalin tahmini şekli, boyutu, derinliği göründüğü için eğer kullanıcıyı ilgilendirmeyen bir obje var ise kazmaktan vazgeçilir. Hedefin derinliğine göre değişen çalışma zamanından ve  boşa harcanan çabadan ve maddi masraflardan kaçınılır.

dedektör fiyatı

Yeraltı görüntüleme cihazı ses ile veri aktarımı yapan dedektörler den ziyade, manyetik düzensizlikleri tespit eden profesyonel cihazlar yardımı ile özellikle define aramalarında görüntülü altın arama cihazları ile toprağın altında ne varsa yaklaşık grafik şekil çizimi, ile hedefin boyutu ve derinliği konusunda fikir sahibi olunur.

3d görüntülü dedektörler ve ekranlı bilgisayar kontrollü define arama cihazları algoritma hesaplayarak objenin tahmini büyüklüğünü derinliğini ve cinsini kullanıcısına gösterebilir.

3d görüntülü alan tarama cihazları 10.000 – 50.000 euro arasında gerçekle bağdaşmayan rakamlarda satılabilmektedir. Kullanıcı ile alan tarama satıcı firma arasında ki bağlantı çok önemlidir. Ürünlerine uygulamalı eğitim, teknik destek konusunda garanti veren firmaları tercih edin. Toprak altı görüntüleme cihazı alımından önce detaylı araştırmalar yapın.

3d görüntülü dedektörler ile ürünün yanında vga gözlükler verilmektedir. Oysa 3 boyutlu toprak altı görüntüleme cihazları nda vga gözlüğün hiç bir faydası yoktur tamamen satış süslemesidir.

En temel amaç doğru görüntülü alan tarama cihazları’nı uygun fiyata satın almak ve amacına uygun olarak uzun yıllar kullanmaktır.

Adrenalin Dedektör

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.