Dedektör Satış Merkezi ve Dedektör Fiyatları – Dedektör | Dedektör Fiyatları | Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

Dedektör Satış Merkezi ve Dedektör Fiyatları

Dedektör Satış Merkezi ve Dedektör Fiyatları

Dedektör

Derin Define Dedektörü , Derin Hazine Dedektör, Derin Altın Dedektörü, Satılık Derin Dedektör, Kiralık Derin Arama Dedektörü, Derin Arama Dedektörü. Sualtı Arama Dedektörleri , Dedektör Fiyatları gibi bir çok kategoride hizmet sağlamaktayız .Metal Dedektör Altın aramada dikkat edilmesi gerekenler. Define bulma da veya farklı bir amaçla kullanılan bir çok dedektör çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları define ve altın arama da kullanılanlar, askeri amaçla kullanılanlar inşaat sektöründe kullanılanlar güvenlik amaçlı kullanılanlar, teknik amaçlı kullanılanlar’dır.

Derin Dedektör

Adrenalin Dedektör olarak ilk ürettiğimiz cihazdan son cihazlarımıza kadar derinliği yüksek hedef belirleyip cihazlarımı derin pulse dedektör olarak ürettik .Pulse Dedektör , derin dedektör kategorisinde , Adrenalin Ground Analyzer cihazımızı inceleyebilirsiniz .

Dedektör Çeşitleri

  • A) Tek para dedektörleri : Genellikle küçük çapta olan paraları altınları yüzeye yakın mesafede olan herhangi bir metali çıkartmada başarılıdırlar. Fakat derinlik konusunda sorun yaşarlar ve toprağın metrelerce altındaki metalleri define bulma da ne yazık ki göremezler.

    pulse dedektör

  • B)  Askeri dedektörleri : Her geçen gün mayınlardan yahut toprağın altında kalmış fakat patlamamış cephane türevli materyallerin parlamasıyla can kayıpları yaşanmaktadır bu sebeple güvenlik güçleri aramalara çıktıklarında yanlarında götürdükleri bu detektörlerle toprak altındaki cephane türevli materyalleri kolay tespit edebilmekte ve can kayıpları vermemeye çalışmaktadır.

  • C) Teknik Dedektörler : Teknik amaçlı dedektörler de amaçlanan şey bir yapıyı yapmadan önce yerin altında bu yapıya zarar verecek yahut bu yapının zarar vereceği bir şey olup olmadığını saptamaktır. Bu amaçla dedektör kullanımı gerek zaman kaybından gerek yer altındaki herhangi bir yapıya zarar verip geri dönüşü olmayan kayıplar vermemektir.

  • D)Arkeolojik Kazılar : Define arama ve arkeolojik kazılarda dedektör kullanımı esastır. Amaç mahzen oda tünel gibi tarih kokan gizli kalmış bölümleri açığa çıkarmaktır. Bu bakımda dedektör büyük önem arz etmektedir. Günümüzde arkeologlar yaptıkları altın arama da her kazıda define bulma k için muhakkak dedektörlere yer vermektedirler.

  • Görüntülü dedektörler verileri toplayıp kullanıcısına kendi ekranında çok detaylı bir şekilde raporlar sunar. Grafikler ile desteklenmiş üç boyutlu görüntüleri oluşturur ve bütün bunlar kullanıcısına hedefi daha doğru ve emin şekilde bulmasına katkı sağlar. Elbette zamandan çok tasarruf sağlar, zira altın arama da derin kazılar yapıp yapmamayı ekrandaki verilerin ışığında kullanıcı kolaylıkla karar verebilecek donanıma sahip olur. Ancak dünyadaki bugünün en üst teknolojisi bile yerin altından sağlıklı veya gerçekçi bir görüntüyü sadece sinyaller göndererek, kazmadan göstermeye kafi değildir. Böyle bir teknoloji henüz yoktur. Ancak altın arama da gelişmiş teknoloji kullanan Define dedektörleri metal objenin sinyal cins ve gücüne göre, sinyalin başladığı ve sona erdiği noktaları sinyalin yansıma zamanlamasını ve şiddetine göre gelişmiş algoritmalarla hesaplayarak ekrana 3 boyutlu ve renkli grafikler çizmekteler. Bu görüntüler detaylı olarak objenin ne derinlikte, ne boyutlarda, ne cinste bir metal olabileceği hakkında tahmini bilgiler sunar.

  • Altın arama sırasında elde edilen tüm ölçüm ve verileri çok hızlı bir biçimde işleyerek, parametreleri oluşturur. Bu verilerin ışığında yüksek verimli işlemciler ve gelişmiş yazılımı sayesinde hedefe odaklanmayı, çevre koşullarını doğru analiz etmeyi, görüntü ile desteklenmiş bir arama yapmayı garanti eder. Görüntülü olmayan dedektör farkları aramalarda veya altın arama sonuçlarında kullanıcısına daha az ve kısıtlı bilgi sunacağı bilinmelidir.

Dedektör Modelleri ve Çeşitleri

Metal Dedektörü, Define Dedektörleri ,Tek Para Dedektörleri ,Sualtı Arama Dedektörleri ,Boşluk Bulan Dedektörler, Pulse Dedektör , Derin Define Dedektörleri şeklinde şekillenmektedir . Fakat hepsi hemen hemen dedektörün ölçüm kapsitesine göre belirlenmektedir.

Dedektör Fiyatları

Dedektör modelleri ve fiyatları için aşağıdaki bağlanıdan mağazamızı inceleyebilirsiniz
 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.