DEDEKTÖR NASIL KULLANILIR – Dedektör | Dedektör Fiyatları | Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

DEDEKTÖR NASIL KULLANILIR

DEDEKTÖR NASIL KULLANILIR

DEDEKTÖR KULLANIMI

Dedektör nasıl kullanılırKullanıcı dedektör kullanımı nı iyi öğrenip sonuç almak istiyor ise öncelikle dedektör nerelerde kullanılır iyi bilmesi gerekmektedir. Şayet ki yeni bir dedektör satın alınıp hazine veya altın araması yapılmak isteniyor ise satın alınan firma tarafından bilir kişi görevlendirilip dedektör kullanımı ve dedektör nerelerde kullanılır ön bilgi verilmelidir.

Define araması yapmadan önce bir metal dedektör nasıl kullanılır iyi öğrenilmesi gerekmektedir. Bu edinilen tecrübenin ardından dedekör nerelerde kullanılır ve hazine, maden veya altın bulmak için dedektör ile nerelerde arama yapılmalıdır kullanıcı tarafından iyi araştırma yapılıp karar verilmelidir.

Dedektör nasıl kullanılır satıcınızdan satın aldığınız altın arama dedektörü nü size öğretmesini yada ön kullanım bilgisi vermesini rica edin. Sizin için alacağınız en ufak bilgi pratikte ve uygulamada büyük faydalar sağlayacaktır. Dedektörler çeşidine ve kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Dedektörlerin kullanım koşulları ve kullanım amaçları da buna bağlı olarak belli oranlarda değişmektedir. Bu yüzden dedektörü kullanmadan önce mümkünse bilir kişiden uygulamalı eğitim alınmalıdır. Yada ön kullanım bilgisi alınıp eğitmen gözetiminde veya yalnız kullanım uygulamaları ve pratikler yapılmalıdır.

DEDEKTÖR NERELERDE KULLANILIR

Karışık ve değişken bir yapıya sahip olan dedektörlerin öğrenilmesi için ön bilgi veya uygulamalı eğitim alınmalıdır. Satın alınan dedektörden performans alabilmek aylar almaktadır yada eğitim almamış kullanıcı tarafından hiç verim alınamamaktadır. Bu durum dedektörün kötülüğünden değil eğitim eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Dedektörler hassas aletler olduğundan dolayı yavaş hareketlerle arama yapılmalıdır. Alanda dedektör başlığının taramadığı nokta kalmayana kadar arama yapılmalıdır. Taranan toprak ile dedektör arasında dedektör modellerine göre değişiklik gösterebilir Minimum 5 cm ile maximum 15 cm boşluk bırakılacak şekilde arama yapılmalıdır.

Satın aldığınız yada kullanmış olduğunuz dedektörün kendi dilinizde olması size ayar yapımında ve kullanımında anlaşılabilirlik ve kolaylık sağlayacaktır. Kendi dilinizde olmayan dedektörler için firmanıza Türkçe dil paketi yada türkçe kullanım kılavuzu talebinde bulunabilirsiniz.

DEDEKTÖR İLE NERELERDE ARAMA YAPILMALIDIR

Bir dedektörün kullanılmaya başlanması öncelikle hassasiyet ayarı ve toprak zemin ayarı ile başlar dedektörün toprak ayarı, hassasiyet ayarı gibi hassas unsurlarını ayarladıktan sonra kullanım aşamasına geçebilirsiniz. Dedektörünüzü iyi tanıyın sınırlarını bilin ve satın aldığınız firmadan mutlaka ön eğitim talep edin.

Dedektör nasıl kullanılır ve dedektör nerelerde kullanılır iyi araştırma yapın. Kullanım kılavuzunu sıkılmadan sabırla üşenmeden sonuna kadar mutlaka okuyun öyle ki bilmediğiniz çok şey öğreneceksiniz. Dedektörler bilgisayarlar gibi kolay anlaşılır cihazlar değildirler. Bir bilgisayarı aldığınızda kullanım kılavuzunu okumaya çokta ihtiyaç duymayabilirsiniz bu size çok fazla zaman kaybı yaşatmaz. Fakat dedektörler de durum böyle değildir bir dedektörün kullanım kılavuzunu okumamış kişi ayaklarının hemen altında olan altını hazineyi farketmediği defalarca gözlemlenmiştir. Adrenalin Dedektör olarak müşterilerimize ofisimizden satın aldığı tüm ürünler eğitim poligonumuz da uygulamalı fiziki eğitim verilerek teslim edilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.