Define Nasıl Aranır? – Dedektör | Dedektör Fiyatları | Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

Define Nasıl Aranır?

Define Nasıl Aranır?

Eski çağlarda yaşayan kişilerin toprak altında kalan değerli eşyaları, günümüzde define olarak adlandırılır. Yüzyıllar öncesinde ölen kişilerin değerli eşyalarıyla beraber gömülmesi, savaş sırasında yağmadan korunmak için değerli eşyaların toprak altında saklanarak tekrar alınamaması gibi durumlar; binlerce yıl öncesinden kalan altınların, paraların günümüze ulaşmasını sağlamıştır. Halk arasında gömü olarak da adlandırılan definelerin bulunabilmesi, bazı ayrıntılara dikkat edilmesi ile mümkündür. Bu sayede hem gereksiz vakit kaybını önlerken hem de güvenli bir şekilde gömüye ulaşabilirsiniz.

  • Adrenalin BlackEye cihazı; 100 metrelik bir alanda 15 metre derinliğe kadar tarama yapabilir. Bunun yanı sıra farklı metal türlerini ayırt edebilir.
  • Adrenalin Evolution; boşluk bulma özelliği ile ön plana çıkar. Bu özelliğe sahip tek dedektör olan Evolution ile yeraltında bulunan eski yapıların, mezarların tespiti daha kolay hale gelir.
  • Adrenalin MFD; bu cihazda sizi yanıltabilecek taşları, altın ya da değerli bir maden zannetmemeniz için mineral eleme özelliği vardır.  

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.