UYDU BAĞLANTILI DEDEKTÖR – Dedektör | Dedektör Fiyatları | Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

UYDU BAĞLANTILI DEDEKTÖR

UYDU BAĞLANTILI DEDEKTÖR

Uydu bağlantılı dedektör kullanıcılarının, hazine avcıları nın en önemli endişelerinden birisi dedektör kullanırken uydunun kendilerini saptayıp saptamayacağıdır. Uydu bağlantılı dedektör, aslında böyle bir şeyin mümkün olamayacağı aşikar olmakla birlikte insanlar terimlerin karmaşasında iyiden iyiye buna inanmaya başlamışlardır. Bilinçsiz bir söylem dillenmiş ve hafızalarda yer edinmiştir bu düşünceyi akıllardan çıkarmak inanılan tezi çürütmek gerçekten zordur. Dedektörlerin çok azında GPS sistemi vardır fakat bu GPS sistemi yalnızca veri almaya yarar kısaca belirtmek gerekir ise sizin yerinizi veya tespit edilen nesnenin varlığı hakkında firmalara veya üçüncü şahıslara veri bilgi yada data gönderemez.

Uydu bağlantılı dedektör örneğin bir navigasyon cihazını ele alırsak aynı teknoloji içinde gps olan cihazda da vardır. Fakat hiç bir uydunun navigasyon cihazınızdan yararlanarak sizi bulması mümkün değildir. Çünkü GPS sadece veri alımı yapar veri gönderimi yapmaz. Kişiler GPS i her zaman GPRS ile karıştırmışlardır. GPRS sim kart girişi ile sağlanan bir veri alımı ve gönderimi modülü dür. GPRS’e örnek verecek olursak her android telefon bir GPRS modülü taşır ve internete bağlandığınız anda uydular sizi tanır. Hiç bir dedektör GPRS ve sim kart taşımaz bu yüzden konuda da belirttiğimiz gibi uyduların dedektör vasıtasıyla sizi izlemesi mümkün değildir.

Hiç bir dedektör üreticisi dedektörlerinin içerisine sim kart takmaz ve takmasında da bir neden yoktur sizin neler yaptığınız neler aradığınız yada neler tespit ettiğiniz dedektör üreticisini ilgilendirmez ki bunu bilmek te istemezler. Kurumsal dedekör firmalarından almış olduğunuz dedektörler de bu tarz bir durum ile karşılaşmanız mümkün değildir. Yinede bu tarz bir şey ile karşılaşırsanız söz konusu tarafa dava açma hakkına sahip olursunuz. Öyle ki teknolojik bilgisi zayıf olan bir kimse dahi cihazın içerisinde sim kart olup olmadığını rahatlıkla anlayabilir. Yinede işini garantiye almak isteyen müşterilerimiz için Adrenalin Dedektör ürünlerinde kesinlikle GPRS modülü bulunmaz rahatlıkla satın alıp kullanabilirsiniz.

Uydu bağlantılı cihazlar özetle bilgisayar cep telefonu v.s. gibi GPRS içeren cihazlar yanınızda olmadıkça yerinizin bir dedektör ile tespit edilmesi teorisi tamamen anlamsızdır mümkün değildir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.