Alan Tarama Cihazı

ALAN TARAMA CİHAZI

Adrenalin alan tarama cihazı özellikle gömülü ve uzun zaman önce kaybolan değerli metalleri ve boşluk içeren tarihi yapıları, Alan tarama cihazı ile tespit etmek için geliştirilmiştir. Alan tarama cihazı, gömülü hazineleri altın külçeleri ve daha bir çok değerli nesneleri geniş alanlarda kısa sürede tarama için fırsat sağlar. Uzun süre yürütülen  çalışmalar sayesinde Alan tarama cihazı teknolojisi yeni bir boyuta ulaşmıştır.

Mfd Profesyonel modelinin en büyük farklılığı büyük oranda doğru metal ayırımı ile hedefin noktasal yerini belirlemesidir. Şu an piyasada hiç bir alan tarama cihazında olmayan, iki zamanlı senkron çalışan Alıcı-Verici sistemi sayesinde mineralden ve sudan etkilenmeden hatasız tespit yapabilmektedir. Alıcı-Verici senkron sinyaller İyonik ve manyetik algılama özelliğine sahiptir. Adrenalin Mfd alan tarama cihazı modelleri profesyonel hazineciler, defineciler, arkeologlar ve maden şirketleri tarafından kullanılan başarısı kanıtlanmış en iyi tarama cihazıdır.

ALAN TARAMA DEDEKTÖRLERİ

Adrenalin alan tarama dedektörleri bulunan mineral eleme ve üstün metal ayrım özelliği sayesinde Altın, Gümüş, Bakır, Bronz ve kapalı boşluk yapılar rahatlıkla tespit edilebilir. Toprak altında bulunan her metal farklı manyetik kimliklere sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları sinyal alıcı çubukları üzerinde tespit edilen her metal için farklı itme ve çekme kuvveti uygular.  Sadece Adrenalin alan tarama cihazında bulunan gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde metallerin manyetik farklılıkları algılayıcı sistem üzerindeki muhtemel tepkisel farklılıklar sayesinde kullanıcı tarafından anlaşılabilmektedir.

Hedef Zemin Doğrulaması

Mfd pro alan tarama dedektörleri her çeşit toprak yapısının manyetik ve mineral seviyesine göre ayar yapma ve yüksek performans alınmasını sağlayan manuel güç uyum özelliği ile her türlü zorlu toprak yapısında sinyaller hedefe nüfuz edip etkisi altına almaktadır.

Hedef Kalibrasyonu

Hassas ayar sayesinde aranacak örnek metal üzerinde manuel kalibrasyon yapma. Aranacak örnek hedef üzerinde oluşabilecek ayırım hatalarını ve manyetik sarkmaları minimum hata seviyesine indirmeyi sağlar.

Sinyal Güç Kontrolü

Arama yapılacak bölgenin mesafesi ve toprak mineral yapısına göre hassas güç ayarı yapma özelliği.

Alan Tarama Cihazı

Özellikler

Altın, Gümüş, Bronz, Bakır ve Boşluk arama

100 metre çap içerisinde hedef tespiti

10 metre derinlik azami

2 yıl fabrika garanti belgesi

Alan Tarama Cihazı Altın arama çubuğu fiyatı

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next