YERALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI

z.18 PROFESYONEL

0.00 $

YERALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI

Yeraltı görüntüleme radarı Z.18 Profesyonel tespit edilen objenin şeklini, derinliğini ve büyüklüğünü bilgisayar programı ile 3 boyutlu görüntü olarak vermektedir. Z-18 profesyonel yeraltı görüntüleme radarı metal dedektörler den çok daha derin algılama ve tespit yapmaktadır.

Adrenalin Z-18 Profesyonel, yeraltı görüntüleme radarı define ve maden aramaları için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü mineralli zemin yapısında başarı ile çalışır.

Derinlerde define aramak için geliştirilmiş olan en iyi yeraltı görüntüleme radarı her türlü zemin yapısında başarı ile çalışır. Benzer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit edebilir.

Adrenalin z-18 profesyonel'i benzerlerinden ayıran en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, eş zamanlı 3d sinyal işleme ve manyetik alan düzenleme özelliğidir.

Z-18 profesyonel, arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metaller, mezarlar, mahzenler, tüneller, madenler ve antik yapı kalıntılarının yaratmış olduğu manyetik farklılıkları çoklu sensör teknolojisi ile çok hassas tespit yapabilmektedir.

Z-18 profesyonel, yeraltı görüntüleme sistemi arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metaller, mezarlar, mahzenler, tüneller, madenler ve antik yapı kalıntılarını çoklu sensör teknolojisi kullanarak çok hassas tespit eder.

Z-18 profesyonel, yeraltı görüntüleme radarı madensel objeleri başarı ile tespit eder. Başarı ile tespit edilen objeler, altın, gümüş, bronz, bakır, demir türevi metal objeler ve maden yataklarıdır.

YERALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI

ÇOKLU SENSÖR

Z-18 Profesyonel çoklu yatay sensör  ( 8 sensör – 16 sensör ) teknolojisi sayesinde geniş alanlar kısa sürede taranır.

MANYETİK KALKAN

Z-18 Profesyonel yeraltı görüntüleme radarı ile gönderilen özel frekanslar sayesinde radyo sinyalleri, verici sinyalleri, telefon sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçüm yapmaya neden olacak elektromanyetik yansımalar bloke edilmektedir.

     ÇALIŞMA MODLARI

  • Manuel Çekim Görüntü Aktarım
  • Dedektör Modu Metal Ayrım – Canlı çekim
  • Otomatik Çekim Görüntü Aktarım ( 10-20-30-40-50 )