Yeraltı Görüntüleme Cihazları

YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI

Adrenalin Yeraltı görüntüleme cihazları ile arama yapılan bölgenin 3 boyutlu görüntüsü alınabilir. 3 boyutlu toprak altı görüntüleme cihazları tespit edilen obje hakkında ayrıntılı bilgi verdiği için define aramalarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bilgisayar programı kullanıcıya hedef bölgenin ve objelerin şekli, derinliği ve büyüklüğü bilgilerini içeren, 3 boyutlu görüntü analizi imkanı vermektedir.

Adrenalin Z-18 yeraltı görüntüleme cihazları normal metal dedektörlere nazaran çok daha derin algılama ve tespit yapabilmektedir. Üç boyutlu görüntü özelliği ile hataları ve zaman kaybını en aza indirmektedir.

Derinlerde define aramak için geliştirilmiş olan Z-18 yeraltı görüntüleme cihazları her türlü zemin yapısında başarı ile çalışır. Benzer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit edebilir.

Adrenalin yeraltı görüntüleme cihazları nı benzerlerinden ayıran en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, eş zamanlı 3d sinyal işleme ve manyetik alan düzenleme özelliğidir.

Z-18 profesyonel, yeraltı görüntüleme cihazları arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metaller, mezarlar, mahzenler, tüneller, madenler ve antik yapı kalıntılarının yaratmış olduğu manyetik farklılıkları çoklu sensör teknolojisi ile çok hassas tespit yapabilmektedir.

TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI

Adrenalin Z-18 profesyonel, yeraltı görüntüleme cihazları  madensel objeleri başarı ile tanımlamaktadır. Başarı ile tanımlanabilen objeler, altın, gümüş, bronz, bakır türevi dia manyetik metal objeler ve maden yatakları ve demir içeren ferromanyetik metal objeler ve maden yataklarıdır.

Tanımlanabilen arkeojeofizik yapılar başlıca antik şehir kalıntıları, tapınak  temel ve duvarları, mezar odaları, tüneller, mahzenler, mağaralar ve benzeri tarihi kalıntıların bulunması amaçlı başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Multi Sensör

Alan Tarama Radar Cihazı üstün özelliklerinden biri eş zamanlı senkronize çalışan çoklu sensör teknolojisi sayesinde geniş alanlar kısa sürede kolayca taranabilmektedir.

Magnetic Shield

Gönderilen özel frekanslar sayesinde arama yapılacak bölge kontrol altına alınmaktadır. Bu sayede radyo sinyalleri, verici sinyalleri, telefon sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçüm yapmaya neden olacak elektromanyetik yansımalar bloke edilmektedir.

Çalışma Modları

  • Single Mode Görüntü Aktarım
  • Detector Always Mode Metal Ayrım – Canlı çekim
  • Auto Mode Single Sample Görüntü Aktarım ( 10-20-30-40-50 )

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next