Uydudan Define Tespiti

Uydudan define tespiti. Uydudan define tespiti yapılırmı sorusuna somut ve kısa bir cevap olarak ‘hayır ‘ı uygun görüyoruz. Öyleki uydudan define tespiti yapmak diğer deyiş ile uzaydan görüntü almak bu günün teknolojisi ile pek mümkün değildir. Gelişmiş ülkeler savunma, meteoroleji, televizyon, internet etkenlerini etkin kullanabilmek amacıyla çeşitli uydular göndermiş ve bu uydulardan yer yüzünü gözlemleyebildiklerini idda etmişlerdir. Evet yer yüzü görüntülenebilmektedir. Ama toprak altında bulunan çok büyük maden yataklarının toprak yüzeyinde oluşturmuş oldukları manyetik bozukluklar Manyotemetreler ile tespit edilebilmektedir.

Uydudan Define Tespiti

Uydudan define yerleri Define görüntüsü ne yazık ki teknik imkansızlıklardan dolayı alınamamaktadır. Define boyutları uyduların tespit edebileceği manyetik düzensizlik boyutlarından çok daha  küçüktür. Bu sebeple defineler uydular tarafından kesinlikler tespit edilemez.

Uydudan Define Bulma

Dedektör kullanıcılarının en önemli endişelerinden biride, dedektör kullanırken uydunun kendilerini saptayıp saptayamayacağıdır. Aslında böyle birşeyin mümkün olamayacağı aşikar olmakla birlikte insanlar terimlerin karmaşasında iyiden iyiye buna inanmaya başlamışlardır. Altın Dedektörlerin çok azında  GPS sistemi vardır fakat bu GPS sistemi yalnızca veri almaya yarar örneğin bir navigasyon cihazını ele alırsak aynı teknoloji bu cihazdada vardır. Fakat hiçbir uydunun navigasyon cihazınızdan yararlanarak sizi bulması mümkün değildir. Çünkü GPS sadece veri alımı yapar veri gönderimi yapmaz. Kişiler GPS i her zaman GPRS ile karıştırmışlardır. GPRS sim kart girişi ile sağlanan bir veri alımı ve gönderimi modülüdür. GPRS e örnek verecek olursak her android telefon bir GPRS modülü taşır ve internete bağlandığınız anda uydular sizi tanır. Hiçbir dedektör GPRS ve sim kart taşımaz bu yüzden konudada belirttiğimiz gibi uyduların dedektör vasıtasıyla sizi izlemesi mümkün değildir.

Uydudan Define Yerleri

Hiçbir dedektör üreticisi dedektörlerinin içerisine sim kart takmaz ve takmasında da bir mana yoktur. Yinede bu tarz bir şey ile karşılaşırsanız söz konusu tarafa dava açma hakkına sahip olursunuz. Öyle ki teknolojik bilgisi zayıf olan bir kimse dahi cihazın içerisinde sim kart olup olmadığını rahatlıklar anlayabilir. 3d Görüntülü Dedektör

Özetle bilgisayar cep telefonu v.s. gibi GPRS içeren cihazlar yanınızda olmadıkça yerinizin bir dedektörle tespit edilmesi teorisi tamamen gülünçtür mümkün değildir. Uydudan define bulma.

 Uydudan Define Tespiti | Uydudan define yeri bulunurmu