Toprak Altı Görüntüleme Cihazları

Toprak Altı Görüntüleme Cihazları


SECRET İMAGER

Taksitli Fiyatı:  8400 TL

Nakit havale indirimi: 8000 TL 

 

   


Toprak Altı Görüntüleme Cihazları

Toprak altı görüntüleme cihazları, toprak altında bulunan manyetik alan oluşturmuş materyalleri tespit eder. Toprak altı görüntüleme sistemleri tespit edilen objeleri kullanıcısına grafik şekiller vasıtası ile 3 boyutlu olarak gösteren cihazlardır. 3d Görüntülü Dedektörler, üç boyutlu görüntü destekli bilgisayar programları sayesinde toprak altından alınan data verilerini gerek yandan gerek üstten gerek alttan hatta içinden görmeye incelemeye ve değerlendirmeye olanak sağlar. Yer altı görüntüleme cihazları sayesinde toprağın altındaki materyalin tahmini şekli, boyutu, derinliği göründüğü için eğer kullanıcıyı ilgilendirmeyen bir obje var ise kazmaktan vazgeçilir. Hedefin derinliğine göre değişen çalışma zamanından ve  boşa harcanan çabadan ve maddi masraflardan kaçınılır.

Toprak Altı Görüntüleme cihazları

Yeraltı görüntüleme cihazı ses ile veri aktarımı yapan dedektörler den ziyade, manyetik düzensizlikleri tespit eden profesyonel cihazlar yardımı ile özellikle define aramalarında görüntülü altın arama cihazları ile toprağın altında ne varsa yaklaşık grafik şekil çizimi, ile hedefin boyutu ve derinliği konusunda fikir sahibi olunur.

3d görüntülü define arama cihazları algoritma hesaplayarak objenin tahmini büyüklüğünü derinliğini ve cinsini kullanıcısına gösterebilir.

3d Görüntülü alan tarama cihazları 10.000 – 50.000 euro arasında gerçekle bağdaşmayan rakamlarda satılabilmektedir. Kullanıcı ile alan tarama satıcı firma arasında ki bağlantı çok önemlidir. Ürünlerine uygulamalı eğitim, teknik destek konusunda garanti veren firmaları tercih edin. Ürün alımından önce detaylı araştırmalar yapın.

3d görüntülü dedektörler ile ürünün yanında vga gözlükler verilmektedir. Oysa 3 boyutlu görüntüleme cihazları nda vga gözlüğün hiç bir faydası yoktur tamamen satış süslemesidir.

En temel amaç doğru görüntülü alan tarama cihazları nı uygun fiyata satın almak ve amacına uygun olarak uzun yıllar kullanmaktır.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR LERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !!!