TEKNİK DESTEK
Bizimle iletişime geçin. Teknik destek servisimiz Pazartesi – Cumartesi günleri arası

09: 00-18: 00 saatleri içerisinde dedektör tamiri bakımı alanında hizmet vermektedir.

Muradiye Mahallesi 97. Sokak İlkyurt Sitesi E-blok No:23 Muratlı/Tekirdağ

0 282 361 7760

0 539 847 6383

info@adrenalindedektor.com

Teknik destek Adrenalin dedektör teknik servis iletişim bilgileri

Teknik Destek

Adrenalin Dedektör 2000’li yılların başında elektromanyetik algılama teknolojisi alanında kullanılan cihazların üretimini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Adrenalin Dedektör kurulduğu ilk günden itibaren hakkımızda arge çalışmalarını. Metal dedektörler, alan taramalar, görüntülü dedektör ve jeofizik cihazları üzerinde aralıksız sürdürmektedir. Adrenalin Dedektör, eğitimli kadrosu ile yıllar süren arge çalışmaları neticesinde çeşitli alanlarda kullanılan profesyonel dedektörler üretmektedir. Üretilen profesyonel dedektörler.  Arkeojeofizik alanında, yeraltı madenleri, su kaynaklarını tespit etme alanında ve toprak yapısını analiz etme alanında başarıları sayesinde tercih edilerek kullanılmaktadır.

Üretimi yapılan yer altı araştırmaları ve tespitinde kullanılan cihazlar Uzun menzil algılayıcı Alan Taramalar, 2D – 3D görüntü verebilen Metal ve Maden Dedektörleri, 3D görüntülü toprak analizi yapılabilen elektromanyetik jeofizik radarları dır. Adrenalin Dedektör!ün üretmiş olduğu profesyonel ürünler Hobi, Askeri, Balistik, Jeoloji, Arkeoloji, İnşaat ve Madencilik alanlarında başarı ile kullanılmaktadır.

Hakkımızda | adrenalin dedektör tekirdağ dedektör satış noktası

ADRENALİN DEDEKTÖR ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN !