PULSE DEDEKTÖR
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

PULSE DEDEKTÖR

Bu sistemde, iki farklı bobin, verici ve alıcıya ihtiyacımız yok; aynı amaç için çalışan hem verici hem de alıcı için sadece tek bir bobin bulunur. Bu teknoloji, bir bobin telinden kısa devre darbeleri gönderir. Her patlama veya darbe, kısa bir manyetik alan oluşturur veya üretir. darbe metal bir nesnenin üzerine geldiğinde, darbe nesne içinde zıt bir manyetik alan oluşturur. PI dedektörleri, farklı metal türlerini vlf kadar doğru bir şekilde ayırt edemez. Demir madenli zeminlerde bu cihazlar sorun yaşayabilir. VLF kadar çok yönlü değildirler. eğer ıslak kum veya tuzlu suda arama yaparsanız, bu tür cihaz sizin için yararlı olacaktır.

Pulse Dedektör Nedir ?

Altın arama cihazı zeminin ne kadar mineralize olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen görüntülü define arama cihazları özelliği sayesinde ilk defa bir metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.