METAL DEDEKTÖR

Metal Dedektör

Metal Dedektör

Metal Dedektör çok kolay kullanıma sahip derin hazine avcılığı için üretilmiş pulse metal dedektör ‘dür. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal iletkenlik değerini 0-98 rakamsal değerler arasında kullanıcısına bildirir. Her tip metale karşı yüksek algılama hassasiyetine sahip olan metal dedektör mineralli arazilerde ve tuzlu sularda stabil kullanım imkânı verir.

Maden dedektörleri güvenilir basit ve anlaşılır kullanımı sayesinde geniş arazilerde kolay ve etkili arama imkanı sağlar. Çeşitli arama ve hedeflere göre farklı işlevlerde opsiyonel arama başlıkları vardır. Değerli ve değersiz metalleri tanımlama. Küçük istenmeyen değersiz metal objeleri ayırt etme özelliği ile zahmetsiz arama imkanı sunar.

Maden dedektörleri, yoğun mineralli zorlu çevre topraklarda bile en iyi sonuçları sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyallerinin neden olduğu hatalar anında fark edilir. Dedektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir, ancak derin arama işlevi esas olarak büyük arama başlıkları kullanılmalıdır.

Metal dedektör

Adrenalin maden dedektörü tarafından geliştirilen pulse dedektör kolay kullanımı sayesinde son derece hassas çalışır. Yeni başlayan arayıcılar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir. Kullanıcılar çoğunlukla maden, dökülen atıklar, gök taşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Ayrıca hedef sınıflandırma özelliği, zemindeki muhtemel metal türü ile ilgili ilave bilgiler verir.

Maden dedektörü gelişmiş metal ayrım özelliğine sahiptir. Başarılı iletkenlik ölçümü sayesinde tespit edilen metal hedefler bir birinden rahatlıkla ayırt edilebilir. İletkenlik 00 – 98 rakamsal değerler arasındadır. 

MADEN DEDEKTÖRÜ

  • METAL AYRIM DEĞERLERİ 
  • 00-40 - Bakır, Pirinç, Bronz
  • 40-50 - Gümüş, Büyük Altın
  • 50-70 - Demir, Çelik
  • 65-88 - Karışık Metal, Kurşun
  • 89-98 - Küçük Altın, Platin, Parlak Metal

Ürünler