Metal arama dedektörü

METAL ARAMA DEDEKTÖRÜ

INSPECTOR, çok kolay kullanıma sahip derin hazine avcılığı için üretilmiş metal arama dedektörü ‘dür. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal iletkenlik değerini 0-98 rakamsal değerler arasında kullanıcısına bildirir. Her tip metale karşı yüksek algılama hassasiyetine sahip olan metal arama dedektörü mineralli arazilerde ve tuzlu sularda stabil kullanım imkânı verir.

Metal arama dedektörü güvenilir basit ve anlaşılır kullanımı sayesinde geniş arazilerde kolay ve etkili arama imkanı sağlar. Çeşitli arama ve hedeflere göre farklı işlevlerde opsiyonel arama başlıkları vardır. Değerli ve değersiz metalleri tanımlama. Küçük istenmeyen değersiz metal objeleri ayırt etme özelliği ile zahmetsiz arama imkanı sunar.

Metal arama dedektörü zeminin ne kadar mineralli olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyallerinin neden olduğu hatalar anında fark edilir. Dedektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir, ancak derin arama işlevi esas olarak büyük arama başlıkları kullanılmalıdır.

METAL DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Adrenalin metal dedektör tarafından geliştirilen Inspector kolay kullanımı sayesinde son derece hassas çalışır. Inspector yeni başlayanlar arayıcılar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir. Kullanıcılar çoğunlukla dökülen atıklar, gök taşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Ayrıca hedef sınıflandırma özelliği, zemindeki muhtemel metal türü ile ilgili ilave bilgiler verir.

INSPECTOR metal arama dedektörü gelişmiş metal ayrım özelliğine sahiptir. Başarılı iletkenlik ölçümü sayesinde tespit edilen metal hedefler bir birinden rahatlıkla ayırt edilebilir. İletkenlik 00 – 98 rakamsal değerler arasındadır. Alan tarama çeşitleri

METAL İLETKENLİK DEĞERLERİ

00-40

40-50

50-70

65-88

89-98

Bakır, Pirinç, Bronz

Gümüş, Büyük Altın

Demir, Çelik

Karışık Metal, Kurşun

Küçük Altın, Platin, Parlak Metal

 

 

 

 

 

 

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next