gpr radar dedektör

GPR RADAR DEDEKTÖR

Z-18 gpr radar dedektör profesyonel kullanım için üretilmiş en iyi gpr radar cihazı dır. Z-18 gpr cihazı hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektro manyetik inpuls yöntemi ile çalışmaktadır. Z-18 çok farklı yapıları tespit etmektedir. Tespit edebildiği nesneler başlıca metal objeler, tabaka oluşumları, yer altı su yatakları, boşluklar, mezar odaları, borular, depolar, sandıklar gibi benzeri objeleri sayabiliriz.

Gpr radar dedektör mikro işlemci tarafından kontrol edilir. Z-18 de zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleşmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılmaktadır. Burada taranan saha 3 boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilmektedir.

EN İYİ GPR RADAR CİHAZI

Gpr radar dedektör Z-18 yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip olan profesyonel bir cihazdır. Kompakt sonda şekilleri sayesinde engebeli kayalık orman arazisi gibi zorlu alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Z-18 3 boyutlu grafik gösterimlerin yanı sıra gelişmiş başka özelliklere de sahiptir.

Zemin Tarama: Toprak altı görüntüleme grafiksel ölçüm metodudur. Bu mod da z-18 radar cihazı ölçmüş olduğu manyetik alan değişikliklerinin oluşturduğu toprak altı görüntüsünü size üç boyutlu grafiksel şekil olarak oluşturacaktır. Metal objelerin, boşlukların, tarihi kalıntıların ayrıntılı şekli, boyutu ve derinlik bilgisi bilgisayar yardımıyla alınır.

GPR CİHAZI

Canlı Çekim: z-18’de 3 metreye kadar olan gömülü objeleri hemen görüntüleyebilen canlı çekim özelliği mevcuttur. Bu özellik canlı çekim ve izleme metodu sayesinde kullanıcısına anlık tespit olanağı sağlamaktadır.

Metal Ayrım:  z-18 ile spektrum analizi yapılmaktadır. Bu özellik sayesinde demir ve demir olamayan metaller bir birinden ayırt edilebilir. Aynı zamanda boşlukları tespit etmek için bu mod ile kullanılabilir.  Boşluk alan tarama cihazı

Teknik  Özellikler
Azami Derinlik

Çalışma Isısı

Saklama Isısı

Ebatlar

Ağırlık

Voltaj

Data Transferi

10 metre

0 c / 50 c

-20 c / 60 c

33 x 122 x 12 cm

8 kg

12V dc

Bluetooth

Z-18 ÇEKİM ÖRNEKLERİ

Gpr Radar DedektörGpr Radar DedektörGpr Radar Dedektör

 

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next