görüntülü yeraltı cihazı - görüntülü define cihazı

GÖRÜNTÜLÜ YERALTI CİHAZI

Ground Analyzer görüntülü yeraltı cihazı gelişmiş işlemci teknolojisi ile donatılmıştır. Aynı anda ayrımlı metal tespiti ve boşluk tespiti yapabilir.

Adrenalin görüntülü yeraltı cihazı nın gelişmiş özellikleri size çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı sunar. Görüntülü define cihazı tespit ettiği metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtmektedir.

Adrenalin tarafından geliştirilen boşluk bulma özelliği sayesinde açık veya kapalı olan mezar, mahzen, tünel gibi boşluklar lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.

görüntülü yeraltı cihazı - görüntülü define cihazı

GÖRÜNTÜLÜ DEFİNE CİHAZI

Adrenalin görüntülü yeraltı cihazı, çok gelişmiş metal ayrımına sahiptir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini 0-99 rakamsal değerler arasında ekranında belirtir. Tespit edilen hedefin derinliği santimetre ölçü biriminden rakamsal değer olarak ekranında kullanıcısına bildirilir.

Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal iletkenlik değerini 0-99 rakamsal değerler arasında kullanıcısına bildirir.

Görüntülü define cihazı, ile zeminin ne kadar mineralli olduğuna bakmaksızın zorlu çevre koşullarında en yüksek algılama hassasiyette arama yapılabilir.

Ground Analyzer görüntülü alan tarama cihazı kolay kullanımı sayesinde, yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

METAL İLETKENLİK DEĞERLERİ
00-40 Bakır, Pirinç, Bronz
40-50 Gümüş, Aliminyum, Büyük Altın
50-70 Demir, Çelik
65-88 Karışım Metal (Teneke), Kurşun
89-98 Küçük Altın, Platin, Parlak Metaller (küçük)

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next