Görüntülü Define Arama Cihazı - Görüntülü Altın Arama Cihazı

GÖRÜNTÜLÜ DEFİNE ARAMA CİHAZI

GROUND ANALYZER

0.00 $

GÖRÜNTÜLÜ DEFİNE ARAMA CİHAZI

Görüntülü define arama cihazı, gelişmiş işlemci teknolojisi ile donatılmıştır. Aynı anda ayrımlı metal tespiti ve boşluk tespiti yapabilir.

Adrenalin görüntülü define arama cihazı nın gelişmiş özellikleri size çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı sunar. Görüntülü define arama cihazı tespit ettiği metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtmektedir.

Adrenalin tarafından geliştirilen boşluk bulma özelliği sayesinde açık veya kapalı olan mezar, mahzen, tünel gibi boşluklar lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.

GÖRÜNTÜLÜ DEFİNE ARAMA CİHAZI

Adrenalin görüntülü altın arama cihazı, çok gelişmiş metal ayrımına sahiptir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini 0-99 rakamsal değerler arasında ekranında belirtir. Tespit edilen hedefin derinliği santimetre ölçü biriminden rakamsal değer olarak ekranında kullanıcısına bildirilir.

Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal iletkenlik değerini 0-99 rakamsal değerler arasında kullanıcısına bildirir.

Görüntülü define arama cihazı, ile zeminin ne kadar mineralli olduğuna bakmaksızın zorlu çevre koşullarında en yüksek algılama hassasiyette arama yapılabilir.

Ground Analyzer görüntülü altın arama cihazı kolay kullanımı sayesinde, yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

GÖRÜNTÜLÜ ALTIN ARAMA CİHAZI

  • METAL İLETKENLİK DEĞERLERİ
  • 00-40    Bakır, Pirinç, Bronz
  • 40-50    Gümüş, Aliminyum, Büyük Altın
  • 50-70    Demir, Çelik
  • 65-88    Karışım Metal (Teneke), Kurşun
  • 89-98    Küçük Altın, Platin, Parlak Metaller (küçük)