Görüntülü Dedektörler

Görüntülü Dedektörler, toprak altında bulunan manyetik alan oluşturmuş materyalleri Görüntülü Cihazlar kullanıcısına grafik şekiller vasıtası ile 3 boyutlu olarak gösteren cihazlardır. 3d Görüntülü Dedektör, üç boyutlu görüntü destekli bilgisayar programları sayesinde toprak altından aldığınız altın data verileri gerek yandan gerek üstten gerek alttan hatta içinden görmenize incelemenize ve değerlendirmenize olanak sağlar. Tabi ki bu görüntülerin ve ayrıntılı analiz sayesinde hedef hakkında bilgi sahibi olmanın öneminden bahsetmeye gerek dahi duymuyoruz . Bu 3d  görüntülü dedektör sayesinde toprağın altındaki materyalin tahmini şekli, boyutu, derinliği gördüğünü için  eğer sizi ilgilendirmeyen bir obje varsa. Kazmaktan vazgeçip derinliğine göre değişen çalışma zamanlarından ve  boşa harcadığınız çabadan ve maddi masraflardan kurtulabilirsiniz.

Görüntülü Dedektörler Ses ile veri aktarımı yapan dedektörler den ziyade, manyetik düzensizlikleri tespit edebilen profesyonel cihazlar yardımı ile özellikle define aramalarında  Görüntülü Cihazlar ile toprağın altında her ne varsa yaklaşık şekil çizimi, boyutu ve derinliği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu görüntülü dedektörler algoritma hesaplayarak objenin büyüklüğünü derinliğini ve cinsini kullanıcısına gösterebilirler.

Özellikle görüntülü cihazlar piyasasında müşterilerini kandırıp fiyat kalite algısını bambaşka yerlere taşımış piyasalarda vardır. Öyle ki verdikleri 3d Görüntülü Dedektör çeşitleri fiyatları 10000 – 50000 euro arasında gerçekle bağdaşmayan aldatıcı rakamlardır. Kullanıcı ile alan tarama satıcı firma arasında ki bağlantı çok önemlidir. Bu yüzden ürünlerine garanti vermeyen firmalarla çalışmayınız. Ürün alımından önce detaylı araştırmalar yapınız.

Bu firmalar 3d görüntülü dedektörler çeşitleri ile yerin altında ne varsa size görmeyi vaad ediyoruz sloganlarıyla kişilere ürün yanında üç boyutlu gözlükler vermektedir. Oysa görüntüyle üç boyutlu gözlüğün hiçbir alakası yoktur tamamen aldatmacadır.

En temel amaç doğru görüntülü cihazları uygun fiyata satın almak ve amacına uygun olarak uzun yıllar kullanmaktır.

Görüntülü dedektörler, 3D bilgisayarlı yer altı görüntüleme cihazı sistemleri

ADRENALİN GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next