Görüntülü Dedektörler

Görüntülü dedektörler toprak altında bulunan manyetik alan oluşturmuş materyelleri kullanıcısına grafik şekiller vasıtası ile 3 boyutlu olarak gösteren cihazlardır. Define arama dedektörleri, üç boyutlu görüntü destekli bilgisayar programları sayesinde toprak altından aldığınız altın data verileri gerek yandan gerek üstten gerek alttan hattan içinden görmenize inelemenize ve değelendirmenize olanak sağlar. Tabiki bu görüntülerin ve ayrıntılı analiz sayesinde hedef hakkında bilgi sahibi olmanın öneminden bahsetmeye gerek dahi duymuyoruz . Bu cihazlar dedektörler sayesinde toprağın altındaki materyalin tahmini şeklini ebatını, boyutunu, derinliği gördüğünü için  eğer sizi ilgilendirmeyen bir obje varsa. Kazmaktan vazgeçip derinliğine göre değişen çalışma zamanlarından ve  boşa harcadığınız çabadan ve maddi masraflardan kurtulabilirsiniz.

Define dedektörleri Ses ile veri aktarımı yapan dedektörlerden ziyade, manyetik düzensizlikleri tespit edebilen profesyonel cihazlar yardımı ile özellikle define aramalarında  toprağın altında her ne varsa yaklaşık şekil çizimi, ebatı ve derinliği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu dedektörler algoritma hesaplayarak objenin büyüklüğünü derinliğini ve cinsini kullanıcısına gösterebilirler.

Özellikle dedektör piyasasında müşterilerini kandırıp fiyat kalite algısını bambaşka yerlere taşımış piyasalarda vardır. Öyle ki verdikleri fiyatlar 10000 – 50000 euro arasında gerçekle bağdaşmayan aldatıcı rakamlardır. Kullanıcı ile satıcı firma arasında ki bağlantı çok önemlidir. Bu yüzden ürünlerine garanti vermeyen firmalarla çalışmayınız. Ürün alımından önce detaylı araştırmalar yapınız.

Bu firmalar yerin altında ne varsa size görmeyi vaad ediyoruz sloganlarıyla kişilere ürün yanında üç boyutlu gözlükler vermektedir. Oysa görüntüyle üç boyutlu gözlüğün hiçbir alakası yoktur tamamen aldatmacadır.

En temel amaç doğru cihazı uygun fiyata satın almak ve amacına uygun olarak uzun yıllar kullanmaktır.

Adrenalin Dedektör 2000’li yılların başında elektromanyetik algılama teknolojisi alanında kullanılan cihazların üretimini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Gpr Radar Elektromanyetik, Yeraltı Görüntüleme Sistemleri

Görüntülü Define Dedektörleri

Adrenalin Dedektör kurulduğu ilk günden itibaren hakkımızda arge çalışmalarını. Metal dedektörler, alan taramalar, define dedektörü ve jeofizik gpr radar cihazları üzerinde aralıksız sürdürmektedir. Adrenalin Dedektör, eğitimli kadrosu ile yıllar süren arge çalışmaları neticesinde çeşitli alanlarda kullanılan profesyonel dedektörler üretmektedir. Üretilen profesyonel dedektörler.  Arkeojeofizik alanında, yeraltı madenleri, su kaynaklarını tespit etme alanında ve toprak yapısını analiz etme alanında başarıları sayesinde tercih edilerek kullanılmaktadır.

Üretimi yapılan yer altı araştırmaları ve tespitinde kullanılan cihazlar Uzun menzil algılayıcı Alan Taramalar, 2D – 3D görüntü verebilen Metal ve Maden Dedektörleri, 3D görüntülü toprak analizi yapılabilen elektromanyetik jeofizik radarları dır. Adrenalin Dedektör!ün üretmiş olduğu profesyonel ürünler Hobi, Askeri, Balistik, Jeoloji, Arkeoloji, İnşaat ve Madencilik alanlarında başarı ile kullanılmaktadır. Boşluk Bulma Çubukları

Görüntülü dedektörler, 3D bilgisayarlı yer altı görüntüleme cihazı sistemleri

ADRENALİN GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN !