GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRLER

Görüntülü Dedektörler, toprak altında bulunan manyetik alan oluşturmuş materyalleri tespit eder. Görüntülü Cihazlar tespit edilen objeleri kullanıcısına grafik şekiller vasıtası ile 3 boyutlu olarak gösteren cihazlardır. 3d Görüntülü Dedektör, üç boyutlu görüntü destekli bilgisayar programları sayesinde toprak altından alınan data verilerini gerek yandan gerek üstten gerek alttan hatta içinden görmeye incelemeye ve değerlendirmeye olanak sağlar. 3d  görüntülü dedektör sayesinde toprağın altındaki materyalin tahmini şekli, boyutu, derinliği göründüğü için eğer kullanıcıyı ilgilendirmeyen bir obje var ise kazmaktan vazgeçilir. Hedefin derinliğine göre değişen çalışma zamanlarından ve  boşa harcadığınız çabadan ve maddi masraflardan kaçınılır.

GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLAR

Görüntülü Dedektörler ses ile veri aktarımı yapan dedektörler den ziyade, manyetik düzensizlikleri tespit eden profesyonel cihazlar yardımı ile özellikle define aramalarında Görüntülü Cihazlar ile toprağın altında ne varsa yaklaşık grafik şekil çizimi, ile hedefin boyutu ve derinliği konusunda fikir sahibi olunur.

Bu görüntülü dedektörler algoritma hesaplayarak objenin tahmini büyüklüğünü derinliğini ve cinsini kullanıcısına gösterebilir.

3d Görüntülü Dedektör ler 10.000 – 50.000 euro arasında gerçekle bağdaşmayan rakamlarda satılabilmektedir . Kullanıcı ile alan tarama satıcı firma arasında ki bağlantı çok önemlidir. Ürünlerine uygulamalı eğitim, teknik destek konusunda garanti veren firmaları tercih edin. Ürün alımından önce detaylı araştırmalar yapın.

3d görüntülü dedektörler ile ürünün yanında vga gözlükler verilmektedir. Oysa 3 boyutlu görüntüleme de vga gözlüğün hiç bir faydası yoktur tamamen satış süslemesidir.

En temel amaç doğru görüntülü cihazları uygun fiyata satın almak ve amacına uygun olarak uzun yıllar kullanmaktır.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR

Görüntülü dedektörler

ADRENALİN GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN !

görüntülü dedektörler

görüntülü dedektörler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next