GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRLER

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRLER

Görüntülü Dedektörler, toprak altında bulunan manyetik alan oluşturmuş materyalleri tespit eder. Görüntülü alan tarama cihazları dedektörler tespit edilen objeleri kullanıcısına grafik şekiller vasıtası ile 3 boyutlu olarak gösteren cihazlardır. 3d Görüntülü Dedektörler, üç boyutlu görüntü destekli bilgisayar programları sayesinde toprak altından alınan data verilerini gerek yandan gerek üstten gerek alttan hatta içinden görmeye incelemeye ve değerlendirmeye olanak sağlar. 3d  görüntülü dedektörler sayesinde toprağın altındaki materyalin tahmini şekli, boyutu, derinliği göründüğü için eğer kullanıcıyı ilgilendirmeyen bir obje var ise kazmaktan vazgeçilir. Hedefin derinliğine göre değişen çalışma zamanından ve  boşa harcanan çabadan ve maddi masraflardan kaçınılır.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRLER 

3d görüntülü dedektörler ses ile veri aktarımı yapan dedektörler den ziyade, manyetik düzensizlikleri tespit eden profesyonel cihazlar yardımı ile özellikle define aramalarında 3d görüntülü alan tarama cihazları ile toprağın altında ne varsa yaklaşık grafik şekil çizimi, ile hedefin boyutu ve derinliği konusunda fikir sahibi olunur.

3d görüntülü alan tarama cihazları algoritma hesaplayarak objenin tahmini büyüklüğünü derinliğini ve cinsini kullanıcısına gösterebilir.

3d Görüntülü alan tarama cihazları 10.000 – 50.000 euro arasında gerçekle bağdaşmayan rakamlarda satılabilmektedir. Kullanıcı ile alan tarama satıcı firma arasında ki bağlantı çok önemlidir. Ürünlerine uygulamalı eğitim, teknik destek konusunda garanti veren firmaları tercih edin. Ürün alımından önce detaylı araştırmalar yapın.

GÖRÜNTÜLÜ ALAN TARAMA CİHAZLARI

3d görüntülü dedektörler ile ürünün yanında vga gözlükler verilmektedir. Oysa 3 boyutlu görüntüleme cihazları nda vga gözlüğün hiç bir faydası yoktur tamamen satış süslemesidir.

En temel amaç doğru görüntülü alan tarama cihazları nı uygun fiyata satın almak ve amacına uygun olarak uzun yıllar kullanmaktır.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR LERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !