Kazı Yapmadan Define Aranabilir mi? - Adrenalin Dedektör: Dedektör Fiyatları ve Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

Kazı Yapmadan Define Aranabilir mi?

Define aramak için kazı yapmanıza gerek yoktur. Teknolojide yaşanan gelişmeler sayesinde günümüzde üretilen dedektörler, yerin metrelerce derinine ulaşarak detaylı görüntüleme yapabilmektedir. Bu sayede gereksiz yere yapılan kazılar, büyük ölçüde engellenebilir. Firmamız tarafından sunulan kazıya gerek bırakmayan alan tarama dedektörü modellerimizle, hedefinize doğrudan odaklanabilirsiniz. Bu noktada tercih edebileceğiniz farklı cihazlar vardır. Cihazlarımızın öne çıkan bazı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Adrenalin BlackEye ; 100 metrelik bir alanda 15 metre derinliğe kadar tarama yapabilir. Bunun yanı sıra farklı metal türlerini ayırt edebilir.
  • Adrenalin Evolution; boşluk bulma özelliği ile ön plana çıkar. Bu özelliğe sahip tek dedektör olan Evolution ile yeraltında bulunan eski yapıların, mezarların tespiti daha kolay hale gelir.
  • Adrenalin MFD; bu cihazda sizi yanıltabilecek taşları, altın ya da değerli bir maden zannetmemeniz için mineral eleme özelliği vardır.  

Hatalı ve gereksiz şekilde kazı yapmanızı engelleyen, bu üstün özelliklere sahip alan tarama dedektörü modellerimizi tercih ederek, daha profesyonel şekilde süreci yönetebilirsiniz.