FAQs arşivi - Adrenalin Dedektör: Dedektör Fiyatları ve Altın Dedektörü
Sizde Hayallerinizi Bir Dedektör'le Gerçekleştirebilirsiniz!!! Hadi Ne Duruyorsun? DedektörAlan TaramaToprak Altı Görüntüleme

FAQs

Frequently Asked Questions

Dedektör alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu körleme var mı yok mu ? Bu ne demek oluyor . Başlığa göre derinlik normalde 2 metre ise 1 ya da 50cm de görüyorsa bu cihazda problem vardır . Normalde görmekte olduğu derinlik fazla olmasına rağmen böyle sorunlar sizin randuman almanızı engeller . Onun dışında bil veya batarya ömrü oldukça önemlidir . Dedektörünüzü almadan önce kaliteli bir testten geçirip o şekilde teslim almalısınız . Biz Adrenalin firması olarak gereken bütün testleri gerçekleştirmekteyiz .

Cihazlarımızı deneyimlediğiniz’de firmamızın ürünlerinin ne kadar kaliteli olduğunu anlayacaksınız . Adrenalin dedektör alan tarama cihazlarını , yeraltı görüntüleme cihazlarını herkesin satın alabileceği uygun fiyat aralığında satışa sunmaktadır . Alışılmışın dışında bir hizmet anlayışını kendine ilke edinen Firmamız üretimini yaptığı Metal Dedektörler’den tutun  Yeraltı Görüntüleme Cihazlarına kadar ve Alan Tarama Cihazları ile müşterilerini başarıya ulaştırmayı hedeflemektedir .

En iyi dedektörleri müşterilerine sunabilmek için Arge çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir . Aralıksız sürdürülen zorlu Arge çalışmaları sonucunda müşterilerinin bütçesini zorlamayan ve amacına uygun hizmet edebilen yüksek teknoloji ile donatılmış ürünleri beğenilerinize sunmaya ve en iyisini üretme ilkesi ile her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı hedeflemektedir .

Başlıca üretimini yaptığımız alan tarama cihazları kalite , rezistivite cihazları titizlik , metal dedektörler frekansları güçlü , altın arama dedektörleri definecileri mutlu edecek düzeyde ,define arama dedektörleri ve toprak altı görüntüleme sistemlerinin sağlamış oldukları başarılar ise sektörde lider konumda olabilmek müşteri memnuniyetini en büyük kazanım olarak görmektedir .

Dedektör fiyatları, ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Cihazın ne kadar derinliğe ulaştığı, görüntüleme yaptığı alanın genişliği, değerli ve değersiz metal ayrımı yapabilmesi gibi pek çok özellik; fiyatın belirlenmesinde etkilidir. İşe bütçeniz doğrultusunda bir cihaz ile başlayabilir; uzun vadeli hedeflerinize göre farklı cihazlara yönelebilirsiniz. Adrenalin Dedektör olarak sizlere sunduğumuz en yüksek fiyatlı cihazlardan biri Adrenalin Z-18 Profesyonel’dir. Bu define arama dedektörünün özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Cihaz, yeraltında bir obje tespit etmesi halinde bu objenin görüntüsünü üç boyutlu olarak tüm detaylarıyla bilgisayar ekranına verir.
  • 10 metre derinliğe ulaşabilir.
  • Farklı zeminlerde her zaman başarılı sonuç verir.
  • 3D sinyal işleme, manyetik alan düzenleme özelliği vardır.
  • Klasik dedektör modellerine göre çok daha derin noktalara ulaşır.

En iyi dedektörleri sizlere uygun fiyatlarla sunan firmamız, kullanım konusunda da her zaman yanınızdadır. Cihazların nasıl kullanılacağı hakkında detaylı eğitimlerimiz sayesinde zorlanmadan define arayabilirsiniz. Teknik ekibimizin size vereceği detayları, en iyi şekilde öğrenerek ve cihazın ayrıntılı kullanım talimatlarını dikkatlice okuyarak; sorunsuz kullanım için gerekli adımları atabilirsiniz.

Firmamızın her zaman müşteri taraftarı bir firma olup ve müşteri memnuniyet garantisi vermektedir.

Yerli , güvenilir ve kalite’nin adresi Adrenalin Dedektör’den güvenle online alabilir ve ücretsiz kargodan yararlanabilirsiniz .

Yasal boyutu da olan define arama işinin bazı sınırları vardır. Sit alanlarında, mezarlıklarda, ve askeri bölgelerde arama yapmanız yasaktır. Diğer bölgelerde arama yaparken de yanınızda kazma, kürek gibi eşyalar bulundurmamanız gerekir. Arama yaptığınız alan başkasına aitse noterden tasdikli muvafakatname almalısınız.

En doğru cihazla yola çıkmak ve satın alma sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz desteği almak için Adrenalin Dedektör sizin için en doğru tercihtir

En iyi altın dedektörüne sahip olsanız da yerin altı boşsa herhangi bir sonuç elde etmeniz mümkün değildir. Yapmanız gereken ilk önce arazi seçimini doğru yapmaktır. İnsanlar gömülerine kolayca ulaşabilmek için saklama alanlarına bazı işaretler bırakmış olabilir. Define işaretleri arasında; matematiksel semboller, hayvan figürleri vardır. Bunun yanı sıra toprağın gevşek yapıda olduğu noktalarda ve güneş ışınlarının vurduğu alanlarda, define bulma ihtimalinin daha yüksek olduğu söylenebilir.

Define ararken kullandığınız dedektör modelleri, başarıya giden yoldaki en önemli unsurdur. Yapmanız gereken cihaz seçimini titizlikle gerçekleştirmektir. İkinci el cihaz almaya kalktığınızda, dedektörün durumundan ve sorunsuz çalışacağından emin olamazsınız. Cihazın arızalı olması halinde verdiğiniz para boşuna gidebilir. Bu nedenle seçiminizi doğru bir firmadan yana yapmalısınız. Adrenalin Dedektör olarak sizi en kaliteli cihazlarla buluşturmaktayız. En iyi altın dedektörü modellerinin sunduğu üstün özellikler, işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Yerli ve yerli yazılımla şuan profesyonel ve yüksek kalitelde üretilen Adrenalin Visionary derinlik , ayrım ve kullanım konusunda oldukça güçlü bir pulse dedektör’dür . Ayrıca Toprak altı görüntüleme cihazı olarakta Adrenalin Z18 Profesyonel bu alanda en etkili cihazlarımızdandır .

Adrenalin Dedektör üreticisi sadece dedektörlerini değil üretmeiş olduğu alan tarama , toprak altı görüntüleme ve rezisitite cihazlarınıda yüksek kalitede üretmek te ve müşteri görüşlerine oldukça önem verip kendisi her geçen gün daha geliştirmektedir . VLF yani tek para arama odaklı en kaliteli cihazımız Coin Hunter’dir . Derin aramalar için ise en kaliteli cihazımız Adrenalin Visionary’dir.