EN İYİ DEDEKTÖR

GROUND ANALYZER

0.00 $

EN İYİ DEDEKTÖR

En iyi dedektör ler farklı kullanım alanları için değişik teknolojiler kullanılarak üretilir. Bir birinden çok farklı ürünleri kıyaslamak için en iyi dedektör hangisi diye bir arayış çok doğru olmayacaktır. En iyi dedektör ler metal, tek para, define, altın, kalıntı, jeofizik, askeri, kriminal, zemin etüdü, teknik arama, jeotermal aramaları ve maden aramaları gibi çeşitli alanlarda kullanılmak için üretilir. Genelde ülkemizde define aramak için dedektörler kullanılır. Bu durumda en iyi define dedektörü hangisi diye bir arayış daha doğru olacaktır.

En iyi define dedektörü oldukça büyük ve derin materyalleri bulmak için üretilmiştir. Hatta bazı define dedektörleri boşluk tespit ve metalleri cinslerine göre ayırma özellikleri vardır. Define dedektörleri oldukça hassas cihazlardır. En iyi define dedektörü küçük ve orta düzeydeki derinliklerde güzel sonuçlar vermektedir. Küçük ve orta büyüklükteki metal objeleri çok derinlerden algılama yapması için tasarlanan define dedektörleri ile yavaş ve kararlılıkla arama yapılmalıdır. Öncelik amaç metali algılama olmalıdır. Sonraki karar verecek ayrıntılar metalin ayrımı ve derinliği olmalıdır.

EN İYİ DEDEKTÖR

Unutulmamalıdır ki altın hez zaman çıplak veya yalın halde gömülmez. Genelde bir kap içerisinde muhafazalı olarak gömülür. Bu kap çeşitleri toprak küp, aliminyum askeri matara, bakır bakraç, demir sandık gibi çoğaltılabilir. Bu tarz farklı altın gömülerin yapıldığı bir durumda en iyi altın dedektörü hangisi sorusu çok doğru olmayacaktır. Ancak altını en iyi algılayan dedektör hangisidir diye bir arayışa girmek gerekir.

EN İYİ DEFİNE DEDEKTÖRÜ

Çok farklı türlerin bulunduğu dedektör piyasasında en iyi dedektör diye bir tabir yoktur. Bu şekilde bir soruya verilebilecek cevap ne yazık ki yoktur. Farklı bir yaklaşım ile aynı amaçlar için üretilen türler arasında en iyi altın dedektörü hangisidir diye bir soru daha doğru olacaktır. Bu soruya alınacak cevap çok göreceli olacaktır. Buradaki kıstasların kişiye göre önemi değişiklik gösterir. Derinliği, ayrımı, kullanım rahatlığı, aerodinamik yapısı, hafifliği, fiyatı, servis hızı gibi etkenler karar vermede belirleyici olacaktır. Yine soruya tek bir cevap vermek mümkün olmayacaktır. Kişi dedektörünü ne kadar iyi kullanabilirse o kadar iyi sonuç alır. En iyi altın dedektörü hatasız kullanılan dedektördür sonucunu çıkartabiliriz.

EN İYİ ALTIN DEDEKTÖRÜ

Deneyimli bir kullanıcı kullandığı alt sınıf bir dedektör ile çok iyi sonuçlar elde edilebilir aynı zamanda acemi bir kullanıcı çok iyi bir ürün ile kötü sonuçlar elde edebilir. Bu daha çok en iyi dedektör ün kalitesi ve başarısından çok kullanıcının becerisi ile alakalı bir durumdur.

EN İYİ DEDEKTÖRLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN !