Eliminatör Mineral Eleme Cihazı

ELİMİNATÖR MİNERAL ELEME CİHAZI

ELİMİNATÖR

0.00 $

ELİMİNATÖR MİNERAL ELEME CİHAZI

Eliminatör mineral eleme cihazı uzun zaman önce gömülen define aramaların da kullanılan hatalı sinyalleri yok eden cihaz dır. Alan tarama cihazları, metal dedektörler, yer altı görüntüleme cihazları nda başarı ile kullanılmaktadır. Hazine arama da kullanılan dedektörlerin derinliğini arttırmak için kullanılır. Hedef üzerinde oluşan elektromanyetik alan seviyesini yükselterek dedektörün derinlik artışına neden olur.

Eliminatör mineral eleme cihazı alan tarama cihazları nda özellikle toprakta bulunan elektromanyetik yüklenen minerallerin hayali sinyallerini yok etmek için kullanılır. Sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede minerallerin ve altın zerreciklerinin oluşturduğu yanlış hedef sinyallerini yok eder. Hedefin toprak altında çok süre kalmasından dolayı sarkmalar oluşur. Bu sarkmalar hedefin metal cinsine göre değişiklik gösterir. Bu manyetik sarkmalar farklı açı derecelerindedir. Profesyonel Eliminatör manyetik sarkmalardan oluşan hedef sapmalarını yok eder.

ELİMİNATÖR MİNERAL ELEME CİHAZI

Eliminatör mineral eleme cihazı her türlü elektromanyetik algılama görüntüleme cihazlarında altın, gümüş, bronz, bakır türevi değerli metallerin yüksek derinliklerden tespit edilmesini sağlar. Sadece 5 dakika gibi kısa bir sürede hedefler üzerinde değerli metallere manyetik alan yükleyerek tespit edilmesini kolaylaştırır.

Eliminatör mineral eleme cihazı ile hazine aramalarında kullanılan derin arama dedektörleri ve tek para dedektörlerinin doğal şartlarda erişemeyeceği derinliklerdeki zor hedeflerin tespit edilmesine olanak sağlar. 5 dakika gibi kısa bir sürede dedektörler ile altın, gümüş gibi değerli metallerin algılanmasında performans artışına neden olur.

Frekanslı alan tarama ile yapılan aramalarda minerallerden kaynaklanan hayali sinyallerin yok edilmesini sağlar. Manyetik sarkmalardan kaynaklanan hedef sapmalarını yok eder ve hedef sinyalini gerçek oluşum noktasına hapseder. Görüntüleme sistemlerin de değerli metallere yüklenilen manyetik alan sayesinde bulunması neredeyse imkansız hedefler dahi görüntülü olarak tespit edilebilir.