EKRANLI DEDEKTÖR

Ekranlı Dedektör

Ekranlı Dedektör

Ekranlı dedektör, kullanım için üretilmiş en iyi görüntülü dedektörler dir. Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektro manyetik inpuls yöntemi ile çalışmaktadır. Ekranlı dedektör'ler çok farklı yapıları tespit etmektedir. Tespit edebildiği nesneler başlıca metal objeler, tabaka oluşumları, yer altı su yatakları, boşluklar, mezar odaları, borular, depolar, sandıklar gibi benzeri objeleri sayabiliriz.

En iyi ekranlı dedektör mikro işlemci tarafından kontrol edilir. Zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleşmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılmaktadır. Burada taranan saha 3 boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilmektedir.

Ekranlı dedektör

Ekranlı görüntülü dedektörler yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip olan profesyonel bir cihazdır. Kompakt sonda şekilleri sayesinde engebeli kayalık orman arazisi gibi zorlu alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bilgisayarlı görüntülü dedektörler grafik gösterimlerin yanı sıra gelişmiş başka özelliklere de sahiptir.

Zemin Tarama: toprak altı görüntüleme grafiksel ölçüm metodudur. Bu mod da bilgisayarlı 3d görüntülü ekranlı dedektör ölçmüş olduğu manyetik alan değişikliklerinin oluşturduğu toprak altı görüntüsünü size üç boyutlu grafiksel şekil olarak oluşturacaktır. Metal objelerin, boşlukların, tarihi kalıntıların ayrıntılı şekli, boyutu ve derinlik bilgisi bilgisayar yardımıyla alınır.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRLER

Canlı Çekim: 3 metreye kadar olan gömülü objeleri hemen görüntüleyebilen canlı çekim özelliği mevcuttur. Bu özellik canlı çekim ve izleme metodu sayesinde kullanıcısına anlık tespit olanağı sağlamaktadır.

Metal Ayrım: 3d görüntülü dedektörler ile spektrum analizi yapılmaktadır. Bu özellik sayesinde demir ve demir olamayan metaller bir birinden ayırt edilebilir. Aynı zamanda boşlukları tespit etmek için bu mod ile kullanılabilir.

 

  • TEKNİK ÖZELLİKLER 
  • Azami Derinlik - 10 metre
  • Çalışma Isısı - 0 c / 50 c
  • Saklama Isısı - -20 c / 60 c
  • Ebatlar - 33 x 122 x 12 cm
  • Ağırlık - 8 kg
  • Voltaj - 12 V dc
  • Data Transferi - Bluetooth

Ürünler