DÜNYANIN EN İYİ YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI

dünyanın en iyi yeraltı görüntüleme cihazı

Dünyanın En İyi Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Dünyanın en iyi yeraltı görüntüleme cihazı ile arama yapılan bölgenin ve nesnelerin 3 boyutlu görüntüsü alınabilir. 3 boyutlu görüntüleme cihazı ile tespit edilen obje hakkında ayrıntılı bilgi verdiği için define aramalarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bilgisayar programı kullanıcıya hedef bölgenin ve objelerin şekli, derinliği ve büyüklüğü bilgilerini içeren, 3 boyutlu görüntü analizi imkanı vermektedir.

En iyi yeraltı görüntüleme cihazı normal metal dedektörlere nazaran çok daha derin algılama ve tespit yapabilmektedir. Üç boyutlu görüntü özelliği ile hataları ve zaman kaybını en aza indirmektedir.

Derinlerde define aramak için geliştirilmiş olan en iyi yeraltı görüntüleme cihazı her türlü zemin yapısında başarı ile çalışır. Benzer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit edebilir.

Benzerlerinden ayrılan en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, eş zamanlı 3d sinyal işleme ve manyetik alan düzenleme özelliğidir.

Arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metaller, mezarlar, mahzenler, tüneller, madenler ve antik yapı kalıntılarının yaratmış olduğu manyetik farklılıkları çoklu sensör teknolojisi ile çok hassas tespit yapabilmektedir.

Dünyanın En İyi Yeraltı Görüntüleme cihazı

En iyi yeraltı görüntüleme cihazları  madensel objeleri başarı ile tanımlamaktadır. Başarı ile tanımlanabilen objeler, altın, gümüş, bronz, bakır türevi dia manyetik metal objeler ve maden yatakları ve demir içeren ferromanyetik metal objeler ve maden yataklarıdır.

Arkeojeofizik yapılar başlıca antik şehir kalıntıları, tapınak  temel ve duvarları, mezar odaları, tüneller, mahzenler, mağaralar ve benzeri tarihi kalıntıların bulunması amaçlı başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

  • Multi Sensör

Radar cihazı'nın üstün özelliklerinden biri eş zamanlı senkronize çalışan çoklu sensör teknolojisi sayesinde geniş alanlar kısa sürede kolayca taranabilmektedir.

  • Magnetic Shield

En iyi yeraltı görüntüleme cihazı' ndan  gönderilen özel frekanslar sayesinde arama yapılacak bölge kontrol altına alınmaktadır. Bu sayede radyo sinyalleri, verici sinyalleri, telefon sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçüm yapmaya neden olacak elektromanyetik yansımalar bloke edilmektedir.

  • Çalışma Modları
  • Single Mode Görüntü Aktarım
  • Detector Always Mode Metal Ayrım – Canlı çekim
  • Auto Mode Single Sample Görüntü Aktarım ( 10-20-30-40-50 )

Ürünler