Define Çubukları | Altın Çubukları | Boşluk Bulma Çubukları

DEFİNE ÇUBUKLARI

Altın Çubukları mfd gelişmiş rezonans teknolojisi sayesinde 100 metre çap içerisinde değerli metalleri ve boşlukları tespit edebilir. Define çubukları hayali sinyallere neden olan yüksek dalga frekansları yok eder. Mfd boşluk bulma çubukları nda bulunan hayali sinyal eleme özelliği sayesinde mineral tespit edilmez.

Mfd altın çubukları güçlü vericisi ile toprağın altına özel sinyaller gönderir. Gönderilen özel sinyaller ile mineral etkisi yok edilir. Hedeften açığa çıkan bulunmasını sağlayan elektron oranı yükseltilir. Elektron algılayıcı elektronik ünite yalancı sinyallerden temizlenen alanda hedeften açığa çıkan elektronları tespit eder.

ALTIN ÇUBUKLARI

Mfd define çubukları iki ayrı elektronik bileşenin birleşiminden oluşmuştur.

1. Verici Ünite :  Mfd altın çubukları sinyallerini toprağın altına gönderir. Aranacak boşluk veya değerli metal isteğe bağlı olarak seçilip tarama işlemi gerçekleştirilir.

2. Alıcı Ünite : Define çubukları sinyal alıcı boşluk ve metal tespiti yapabilir. Adrenalin Mfd altın çubukları mineral eleme ve metal ayrım özelliğine sahiptir. Tüm metaller ve kapalı boşluk yapıları tespit edilebilir.

Toprak altında bulunan her metal farklı manyetik kimliğe sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları sinyal alıcı antenler üzerinde değişik itme ve çekme kuvveti uygular. Adrenalin define çubukları nda tespit edilen metalin cinsi alıcı antenlerin tepkisel farklı şekilleri ile kullanıcı tarafından anlaşılabilir.

BOŞLUK BULMA ÇUBUKLARI

TEKNİK ÖZELLİKLER
İşlemci

Ekran Çözünürlüğü

Arama Mesafesi

Algılama Derinliği

Algılayıcı

Ağırlık

Pil Gereksinimi

Çalışma Isısı

Arama Seçenekleri

Çalışma Modu

Garanti Süresi

8 bit, 10 bit adc

128 x 64 piksel

100 metre

6 metre

Wcc %L çubukları

8 kg

6 adet aa, 1 adet 9 V pil

0 C – 50 C

Altın, gümüş, boşluk

Alıcı – verici

2 yıl

Alan tarama cihazı fiyatı

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next