Define Arama Dedektörü | En İyi Define Dedektörü

DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ

Tek para avcısı yüksek teknoloji ile üretilmiş en iyi define dedektörü dür. Define arama dedektörü gelişmiş özellikleri ve benzersiz tasarımı ile tek para ve kalıntı aramaları için mükemmel bir tercihtir.

Tek para avcısı zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. En iyi define dedektörü nün değişik arama modları mineralli zeminlerin dedektör üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır. Benzersiz tasarımı sayesinde daha önce tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşacaksınız. Bir çok define arama dedektörü için sorun teşkil eden mineralli zeminlerde kendi kategorisindeki başka hiç bir define arama dedektörü ‘nün sunamadığı rahat ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

EN İYİ DEFİNE DEDEKTÖRÜ

Define arama dedektörü benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayrım yeteneği ile, altın gibi değerli metaller ile değersiz metalleri 2 farklı ses tonuyla ayırt etmenizi sağlar. Özellikle çöp metallerin yoğun olduğu zeminlerde istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler. Derin hedeflerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek daha net tespit yapmanıza olanak sağlar.

Define arama dedektörü su geçirmez 27 cm D-D arama başlığına sahiptir. Özel başlık yapısı sayesinde kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli zeminler gibi zorlu topraklara çok rahat nüfuz edebilir.

En iyi define dedektörü şarj edilebilir 10 adet uzun ömürlü pilleri sayesinde 20 saate kadar arama yapma imkanı sunar. Değiştirilebilir 10’ lu pil yuvası sayesinde biten pillerinizi değiştirerek kesintisiz arama yapma imkanı sağlar aramalarınızı yarım bırakmaz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Çalışma Frekansı 8 khz
Batarya Ömrü 8 Saat
Toplam Ayarlanabilir Uzunluk 142 cm
Ağırlık 1610 gr
Ses Çıkışı Hoparlör ve Kulaklık
Kulaklık Uyumluluk ¼ “Jak Stereo
Başlık Türü 26.5 cm DD
Metal Ayrım Kabul / Red
Çalışma Isısı -20°C 55°C
Aksesuarlar Türkçe Kullanım Kılavuzu

12 Volt Otomatik Şarj Adaptörü

Stereo Kulaklık

Taşıma Çantası

Türkçe Kullanım Cd’si

Garanti 2 Yıl

Ucuz alan tarama fiyatları

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next