Prev 1 of 5 Next
Prev 1 of 5 Next

Dedektörler Uydudan Takip Edilebilir mi

Dedektörler uydudan takip edilebilir mi. Dedektör kullanıcılarının, define avcılarının en önemli endişelerinden biride, dedektör kullanırken uydunun kendilerini saptayıp saptamayacağıdır. Uydudan define bulma, aslında böyle bir şeyin mümkün olamayacağı aşikar olmakla birlikte insanlar terimlerin karmaşasında iyiden iyiye buna inanmaya başlamışlardır. Bilinçsiz bir söylem dillenmiş ve hafızalarda yer edinmiştir bu düşünceyi akıllardan çıkarmak inanılan tezi çürütmek gerçekten zordur. Dedektörlerin çok azında GPS sistemi vardır fakat bu GPS sistemi yalnızca veri almaya yarar kısaca belirtmek gerekir ise sizin yerinizi veya tespit edilen nesnenin varlığı hakkında firmalara ve  üçüncü şahıslara veri bilgi yada data göndermez.

Örneğin bir navigasyon cihazını ele alırsak aynı teknoloji bu cihazda da vardır. Fakat hiçbir uydunun navigasyon cihazınızdan yararlanarak sizi bulması mümkün değildir. Çünkü GPS sadece veri alımı yapar veri gönderimi yapmaz. Kişiler GPS i her zaman GPRS ile karıştırmışlardır. GPRS sim kart girişi ile sağlanan bir veri alımı ve gönderimi modülü dür. GPRS’e örnek verecek olursak her android telefon bir GPRS modülü taşır ve internete bağlandığınız anda uydular sizi tanır. Hiçbir dedektör GPRS ve sim kart taşımaz bu yüzden konuda da belirttiğimiz gibi uyduların dedektör vasıtasıyla sizi izlemesi mümkün değildir.

Uydudan Define Bulma

Hiçbir dedektör üreticisi dedektörlerinin içerisine sim kart takmaz ve takmasında da bir mana yoktur sizin neler yaptığınız neler aradığınız yada neler tespit ettiğiniz dedektör üreticisini ilgilendir ki bunu bilmek te istemezler. Kurumsal dedekör firmalarından almış olduğunuz dedektörlerde bu tarz bir durum ile karşılaşmanız mümkün değildir. Yinede bu tarz bir şey ile karşılaşırsanız söz konusu tarafa dava açma hakkına sahip olursunuz. Öyle ki teknolojik bilgisi zayıf olan bir kimse dahi cihazın içerisinde sim kart olup olmadığını rahatlıkla anlayabilir.  Yinede işini garantiye almak isteyen müşterilerimiz için Adrenalin Dedektör ürünlerinde kesinlikle GPRS modülü bulunmaz rahatlıkla satın alıp kullanabilirsiniz.

Özetle bilgisayar cep telefonu v.s. gibi GPRS içeren cihazlar yanınızda olmadıkça yerinizin bir dedektörle tespit edilmesi teorisi tamamen gülünçtür  mümkün değildir. En iyi define dedektörleri fiyatları

ADRENALİN GÖRÜNTÜLÜ JEOFİZİK CİHAZLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

dedektörler uydudan takip edilebilir mi?

Dedektörler uydudan takip edilebilir mi?