Prev 1 of 5 Next
Prev 1 of 5 Next

Dedektör fiyatları

Dedektör fiyatları, alan tarama fiyatları, define dedektörleri fiyatları hakkında bilgiler. Dedektör fiyatları neye göre belirlenir? 

Dedektör fiyatları çeşitlerine ve özelliklerine göre değişir, alan tarama fiyatları en yüksek olanlarıdır. En iyi define dedektörleri ve en iyi altın dedektörleri teknolojisi üst seviyededir. İkinci el dedektör fiyatları sahibinden satın alındığında yeni dedektör modellerinden alamayan kişiler için avantajlı olabilir.

Dedektör fiyatları ‘ndaki önemli farklılıklar bir çok teknik etkene dayanmaktadır. Öncelikle alan tarama fiyatları farklılıklarındaki ilk etken şatış aşamasına gelen bir dedektörün, arge, tasarım ve üretim süresince harcanan zaman ve emektir.  Bu etkenler arasında alan tarama fiyatları’nı belirleyici en önemli etken arge’ dir. Arge çok zaman para emek gerektirmektedir. Ne yazıkki Türkiye de arge yapabilen dedektör firma sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Adrenalin Dedektör metal dedektörleri ve alan taramalar üzerinde çok ciddi arge çalışmaları yürütmektedir. Yoğun yürütülen arge çalışmaları sonucunda ürünlerin başarısından doğan müşteri memnuniyetleri Adrenalin Dedektör’ü sektörde rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır.

Dedektör Fiyatları

Dedektör fiyatları arasındaki farklılıklar bir çok önemli teknolojik etkene dayanmaktadır. Öncelikle alan tarama fiyatları değişiklikleri nedenlerindeki ilk etken şatış aşamasına gelen bir dedektörün, arge, tasarım ve üretim süresince harcanan zaman ve emektir.  Bu etkenler arasında dedektör fiyatları ‘nı belirleyici en önemli etken arge’ dir. Arge çok zaman para emek gerektirmektedir. Ne yazıkki Türkiye de arge yapabilen dedektör firma sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Adrenalin Dedektör metal dedektörleri ve alan taramalar üzerinde çok ciddi arge çalışmaları yürütmektedir. Yoğun yürütülen arge çalışmaları sonucunda ürünlerin başarısından doğan müşteri memnuniyetleri Adrenalin Dedektör’ü sektörde rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır. Alan tarama çubukları.

Dedektör Fiyatları

Dedektör fiyatları ‘ndaki farklılıkları oluşturan ikinci etken üretim ve kullanım alanlarından doğan değişikliklerdir. Kullanılan sınıf aynı olsa bile dedektörlerin birbirinden ergonomik tasarım yapısı, teknoloji  ve elektronik donanım olarak çok farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Bu dedektörlerde kulanım alanlarına göre en iyi performansı amaçlanıp uzun arge sürecinden sonra farklı şekiller ve teknolojilerde üretilmişledir. Bu yüzden  aynı sınıf dedektörler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren çok çeşitli dedektör çeşitleri mevcuttur. Bunları başlıca Metal(define), Güvenlik, Endüstriyel, Jeofizik, Askeri ve Balistik olarak sıralayabiliriz.

Alan tarama fiyatları

Dedektörleri kullanım alanlarına göre başlıca bir kaç sınıfta sıralayabiliriz.

Jeofizik: Ground penetrating radar, Manyetometre, Rezistivite metre

Metal (define) Metal dedektörleri, alan taramalar,

Alan tarama fiyatları

Güvenlik : Kapı Dedektörleri, Üst Arama Dedektörleri, X-Ray Görüntüleme Sistemleri, Araç altı görüntüleme sistemleri.
Endüstriyel : Gıda, Tekstil, Plastik sanayilerinde kullanılan dedektörler.
Teknik : İnşaat, Yol, Yapı, Su kaçağı, kablo-boru ve menhol kapak tespitlerinde kullanılan dedektörler.
Askeri-Balistik : Mayın ve bomba arama, suç unsurları, mermi ve kovan tespitleri için kullanılan dedektörler.

DEDEKTÖR MODELLERİMİZİ İNCELEMEK VE FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

Dedektör Fiyatları