Altın Dedektör Fiyatları - Alan Tarama Fiyatı

ALTIN DEDEKTÖR FİYATLARI

 

   


Altın Dedektör Fiyatları

Altın dedektör fiyatları, Alan Tarama Fiyatı, neye göre belirlenir? Altın dedektör fiyat listesi ve Alan tarama fiyatları çeşitlerine ve özelliklerine göre değişir. Altın arama dedektörü fiyatları‘ndaki önemli farklılıklar bir çok teknik etkene dayanmaktadır. Öncelikle alan tarama fiyatı farklarındaki ilk etken şatış aşamasına gelen bir cihazın araştırma, tasarım, geliştirme ve üretim süresince harcanan para zaman ve emektir.

Arge çok zaman, para ve emek gerektirmektedir. Ne yazık ki Türkiye de arge yapabilen metal dedektör firma sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Adrenalin metal dedektörler, alan taramalar ve yeraltı görüntüleme cihazları üzerinde çok ciddi arge çalışmaları yürütmektedir. Yoğun yürütülen arge çalışmaları sonucunda ürünlerin başarısından doğan müşteri memnuniyetleri Adrenalin Dedektör’ü sektörde rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır. 

Altın Dedektör fiyatları

Altın dedektör fiyatları ‘ndaki farklılıkları oluşturan ikinci etken üretim ve kullanım alanlarından doğan değişikliklerdir. Kullanılan sınıf aynı olsa bile dedektörlerin bir birinden ergonomik tasarım yapısı, teknoloji  ve elektronik donanım olarak çok farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

Bu dedektörler de kulanım alanlarına göre en iyi performans amaçlanıp uzun arge sürecinden sonra farklı şekiller ve teknolojiler de üretilmişlerdir. Bu nedenle  aynı sınıf define dedektör fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren çok çeşitli dedektör çeşitleri mevcuttur. Bunları başlıca Metal (altın define), Güvenlik, Endüstriyel, Jeofizik, Askeri ve Balistik olarak sıralayabiliriz.

  • Dedektörleri kullanım alanlarına göre başlıca bir kaç sınıfta sıralayabiliriz.
  • Jeofizik - Ground penetrating radar, Manyetometre, Rezistivite cihazı
  • Metal (define altın) -  Metal dedektörleri, alan tarama cihazları, alan tarama çubukları 
  • Güvenlik - Kapı Dedektörleri, Üst Arama Dedektörleri, X-Ray Görüntüleme Sistemleri, Araç altı görüntüleme sistemleri.
  • Endüstriyel - Gıda, Tekstil, Plastik sanayilerinde kullanılan dedektörler.
  • Teknik - İnşaat, Yol, Yapı, Su kaçağı, kablo-boru ve menhol kapak tespitlerinde kullanılan dedektörler.
  • Askeri-Balistik - Mayın ve bomba arama, suç unsurları, mermi ve kovan tespitleri için kullanılan dedektörler.
  • ALAN TARAMA FİYATI

DEDEKTÖR MODELLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN !!!   

Ürünler