Altın Bulma Dedektörü

ALTIN BULMA DEDEKTÖRÜ

Altın bulma dedektörü doğal altın parçacıkları döküntü tek paraları bulmak için Adrenalin dedektör tarafından geliştirilmiştir. Define bulma dedektörü eski tarihi kalıntılar, kıymetli takı ve mücevherler, ulaşılması zor olan derinliklerdeki metal objelerin tespitinde en başarılı altın bulma dedektörü dür. Adrenalin dedektör çok mineralli zeminlerde derinliği ile size başka hiç bir altın bulma dedektörü nün veremediği rahat kullanım kolaylığı sağlar.

Adrenalin yüksek teknoloji altın bulma dedektörü üretiminin ilk örneğidir. Güçlü ve benzersiz derin algılama yeteneği size rahat ve zahmetsiz bir kullanım imkanı sağlar. Onu diğer dedektörler den ayıran analog define bulma dedektörü teknolojisi dir. Yüksek mineralli madenli taş ve tuğlalı alanlarda aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, yüksek manyetik alanlı zemin koşullarında adrenalin altın bulma dedektörü ile arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

DEFİNE BULMA DEDEKTÖRÜ

Adrenalin altın bulma dedektörü kolay anlaşılır sesli metal ayrımına sahiptir. Çelik, demir, avcı fişeği gibi değersiz metalleri eleme yöntemi ile red edebilir ve bol çelikli anlarda rahat ve keyifli bir arama yapabilirsiniz. Benzersiz ayrım özelliği ile büyük çelik ve bira kutusu gibi metallerin değersiz sınıfından olduğunu hissedebilirsiniz. Hafif bir tasarıma ve çok kolay kullanıma sahip olan VLF, tespit etmiş olduğu hedefleri kullanıcısına farklı ses tonları ile bildirir. Yüksek hızda algılama yeteneği çeliğin bol olduğu eski yaşantı sahalarında size hatasız ve doğru tespit olanağı verir. Adrenalin VLF sınıfında şimdiye kadar üretilmiş en derin altın bulma dedektörü dür.

ÖZELLİKLER
Çalışma Frekansı 8.5 khz
Batarya Ömrü 30 Saat
Toplam Ayarlanabilir Uzunluk 142 cm
Ağırlık (biraz) değişebilir 1610 gr
Ses Çıkışı Hoparlör ve Kulaklık
Kulaklık Uyumluluk ¼ “Jak Stereo
Başlık Türü 26.5 cm DD
Metal Ayırım Kabul / Red
Çalışma Isısı -20°C 55°C
Aksesuarlar Türkçe Kullanım Kılavuzu

12 Volt Dc Otomatik Şarj Adaptörü

Stereo Kulaklık

Taşıma Çantası

Türkçe Kullanım Cd si

Garanti 2 Yıl
Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next

Tek para alan tarama dedektörü fiyatları