Altın Arama Makinesi

Altın arama Makinası| Define Bulma

Altın Arama Makinesi

Pulse ID altın arama makinesi çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı ile sunabilen ilk define bulma makinesi modelidir. Hiç dedektör kullanmamış kişiler sadece 5 dakika içerisinde altın arama makinesinin kullanımından keyif alacaktır.

Pulse ID altın arama makinesi makinesi zeminin ne kadar mineralize olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyallerinin neden olduğu hatalar, anında fark edilebilir. Dedektörün metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtmektedir.

Altın Arama Makinesi

Altın arama makinesinin boşluk arama modu ise boşluğun boyutunu lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtmektedir. altın arama makinesi daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir. Ancak derin arama işlevi esas olarak 3 cm x 3 cm ebadından daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir. Bu nedenle derin aramalarda en iyi sonuca ulaşmak için 1 m x 1 m ya da daha büyük çerçeve başlıklar kullanılmalıdır.

Adrenalin tarafından geliştirilen yeni altın arama makinesi yazılımı öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır.
Adrenalin hazine define bulma makinesi yalnız birkaç kontrol düğmesi ile yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

Hazine define bulma makinesi kullanıcıları çoğunlukla dökülen atıklar, göktaşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Pulse Id altın arama makinesi pratik kullanımı kolay anlaşılır türkçe menüsü sayesinde lcd ekran yardımı ile kullanıcısına ayrıntılı bilgi verir.

Altın Arama Makinesi

Hazine define bulma makinesi numerik hedef iletkenlik sınıflandırma özelliği, define ve hazine aramaları sırasında tespiti yapılan muhtemel iletkenlik maden türü ile ilgili referans kabul edilebilecek ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler.

Altın arama Makinası | Pulse dedektör Fiyatları

Metal Arama Modu

Pulse ID hazine define bulma makinesi çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahiptir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakansal değerler arasında size bildirecektir. Dedektör tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir. 

Boşluk Arama Modu

Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen hazine define bulma makinesi Düşük Frekanslı özelliği sayesinde ilk defa açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir. En iyi alan tarama cihazı hangisidir.

 

               

Altın arama Makinası | Define Bulma dedektörü

Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next