Altın arama makinesi

ALTIN ARAMA MAKİNESİ

Pulse ID altın arama makinesi kolay kullanım rahatlığı ile sunabilen ilk define arama makinesi modelidir. Hiç dedektör kullanmamış kişiler sadece 5 dakika içerisinde altın arama makinesi nin kullanımından keyif alacaktır.

Pulse ID altın arama makinesi zeminin ne kadar mineralli olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonucu sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyallerinin neden olduğu hatalar, anında fark edilebilir. Dedektörün metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtmektedir.

Altın arama makinesi nin boşluk arama modu ise boşluğun boyutunu lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtmektedir. Altın arama makinesi daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir. Ancak derin arama işlevi esas olarak 3 cm x 3 cm ebadından daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir. Bu nedenle derin aramalarda en iyi sonuca ulaşmak için 1 m x 1 m ya da daha büyük çerçeve başlıklar kullanılmalıdır.

DEFİNE ARAMA MAKİNESİ

Adrenalin tarafından geliştirilen yeni altın arama makinesi yazılımı öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır. Adrenalin define arama makinesi yalnız bir kaç kontrol düğmesi ile yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

Define arama makinesi kullanıcıları çoğunlukla dökülen atıklar, gök taşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Pulse Id altın arama makinesi pratik kullanımı kolay anlaşılır türkçe menüsü sayesinde lcd ekran yardımı ile kullanıcısına ayrıntılı bilgi verir.

Define arama makinesi numaralı hedef iletkenlik sınıflandırma özelliği, define ve hazine aramaları sırasında tespiti yapılan muhtemel iletkenlik maden türü ile ilgili referans kabul edilebilecek ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler.

Altın arama Makinesi

Metal Arama Modu

Pulse Id define arama makinesi çok gelişmiş ve kolay kullanıma sahiptir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini işlem yapmadan 0 – 99 rakamları arasında sınıflandırır. Tespit edilen metalin derinliği cm cinsinde bildirilir. Örnek : 180 cm

Boşluk Arama Modu

Adrenalin define arama makinesi Düşük Frekanslı özelliği sayesinde ilk defa açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit etmektedir. En iyi alan tarama cihazı hangisidir.

 

altın arama makinesi   altın arama makinesi   altın arama makinesi   altın arama makinesi   altın arama makinesi   define arama makinesi

 

Geçerli bir adres sağlanmadı.