ALTIN ARAMA MAKİNESİ

Altın Arama Makinesi

Altın Arama Makinesi

Altın arama makinesi kolay kullanılan ilk define bulma makineleri modelidir. Hiç dedektör kullanmamış kişiler sadece 5 dakika içerisinde kullanımından keyif alacaktır.

Altın arama makinesi zeminin ne kadar mineralli olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonucu sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyallerinin neden olduğu hatalar, anında fark edilebilir. Dedektörün metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtmektedir.

Altın arama makineleri nin boşluk arama modu ise boşluğun boyutunu lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtmektedir. Pulse dedektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir. Ancak derin arama işlevi esas olarak 3 cm x 3 cm ebadından daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir. Bu nedenle derin aramalarda en iyi sonuca ulaşmak için 1 m x 1 m ya da daha büyük çerçeve başlıklar kullanılmalıdır.

Altın Arama makinesi

Adrenalin tarafından geliştirilen yeni yazılımı öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır. Adrenalin define arama makineleri yalnız bir kaç kontrol düğmesi ile yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

Define arama makineleri kullanıcıları çoğunlukla dökülen atıklar, gök taşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Pratik kullanımı kolay anlaşılır türkçe menüsü sayesinde lcd ekran yardımı ile kullanıcısına ayrıntılı bilgi verir.

Define makinesi numaralı hedef iletkenlik sınıflandırma özelliği, define ve hazine aramaları sırasında tespiti yapılan muhtemel iletkenlik maden türü ile ilgili referans kabul edilebilecek ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler.

DEFİNE BULMA MAKİNELERİ

Metal Arama Modu

En iyi define arama makinesi çok gelişmiş ve kolay kullanıma sahiptir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini işlem yapmadan 0 – 99 rakamları arasında sınıflandırır. Tespit edilen metalin derinliği cm cinsinde bildirilir. Örnek : 180 cm

Boşluk Arama Modu

Adrenalin en iyi altın bulma makinesi düşük frekanslı özelliği sayesinde ilk defa açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit etmektedir.