Altın arama makinası

Altın arama makinası fiyatları, pulse dedektör fiyatları, en iyi altın arama dedektörü hangisi, define bulma makinesi, define avcıları için en iyi cihaz.

Altın arama Makinası| Define Bulma

Pulse ID gelişmiş özellikleri sayesinde çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı ile sunabilen ilk define bulma makinesi modelidir. Özellikle hiç dedektör kullanmamış kişiler ve amatör kullanıcılar dahi sadece 5 dakika içerisinde Pulse ID’ nin tüm özelliklerini öğrenebilecek ve kullanımından keyif alacaktır.

Pulse ID define bulma makinesi zeminin ne kadar mineralize olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyalleri gibi veya çevresel koşulların neden olduğu hatalar, anında fark edilebilir. Dedektörün metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtmektedir. Boşluk arama modu ise boşluğun boyutunu lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtmektedir. Dedektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir. Ancak derin arama işlevi esas olarak en az 6 cm x 6 cm ebadından daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir. Bu nedenle derin aramalarda en iyi sonuca ulaşmak için 1 m x 1 m ya da daha büyük çerçeve başlıklar kullanılmalıdır.

Adrenalin tarafından geliştirilen yeni yazılım öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır.
Adrenalin yalnız birkaç kontrol düğmesi ile yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

Altın Define Dedektörü kullanıcıları çoğunlukla dökülen atıklar, göktaşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Pulse Id define dedektörü pratik kullanımı kolay anlaşılır türkçe menüsü sayesinde lcd ekran yardımı ile kullanıcısına ayrıntılı bilgi verebilen numerik hedef iletkenlik sınıflandırma özelliği, define ve hazine aramaları sırasında tespiti yapılan muhtemel iletkenlik maden türü ile ilgili referans kabul edilebilecek ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler. Altın arama Makinası 

Altın arama Makinası | Pulse dedektör Fiyatları

Metal Arama Modu

Adrenalin Dedektör Pulse ID, altın bulma dedektörü çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahiptir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakansal değerler arasında size bildirecektir. Dedektör tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir. Altın arama makinası, pulse dedektör fiyatları, define bulma makinesi

Boşluk Arama Modu

Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen. Düşük Frekanslı özelliği sayesinde ilk defa bir metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.

 

               

Altın arama Makinası | Define Bulma dedektörü

En İyi Altın Arama Dedektörü