Altın Arama Çubukları - Adrenalin Dedektör

Altın Arama Çubukları


TWİN SYSTEM

Taksitli Fiyatı: 2100 TL

Nakit Havale Fiyatı: 2000 TL


Kredi Kartı Satış
Dedektör Kapıda Ödeme
Dedektör Havale İndirimi
Adrenalin Dedektör Güvenlik

PAYLAŞ :     whatsapp     facebook     twitter

 

   


Altın Arama Çubukları

Altın arama çubukları İki kişi tarafından kullanılan profesyonel alan tarama'dır. Gelişmiş mineral eleme filtresi sayesinde benzerlerinden çok daha iyi sonuçlar vermektedir.Mineralden etkilenmeden doğru ve hatasız tespitler yapabilmektedir. Adrenalin define arama çubukları tepkisel rezonans eşleşmeleri sayesinde çok başarılı metal ayrımı yapabilmektedir. Metal ayrımı araştırma yapılan alanda azami 100 metre çap içerisinde ve 6 metre derinliğinde gerçekleşmektedir.

Twin system arama çubukları ile altın, gümüş, bronz, bakır gibi değerli metaller ayrımı yapılarak tespit edilebilir. Boşluk arama çubukları mezar mahzen tünel mağara gibi kapalı boşluk yapıları tespit etmek için tasarlanmış gelişmiş teknoloji ürünüdür.

Twin system uzun zaman önce gömülen veya kaybolan değerli metalleri tespit etmek için geliştirilmiştir. Altın külçeleri ve daha bir çok değerli metalleri geniş alanlarda kısa sürede tespit etmek için fırsat sağlamaktadır. Altın arama çubuğu büyük oranda doğru ve iyi rezonans ayırımı ile hedefin noktasal yerini belirler.

Altın arama çubukları

İki kişi tarafından kullanılan altın arama cihazı performans olarak, profesyonel hazineciler, defineciler, arkeologlar ve maden şirketleri tarafından üstünlüğü kanıtlanmış en iyi alan tarama çubukları dır.

Altın, Gümüş, Bakır, Bronz ve kapalı boşluk yapıları rezonans ayrımı yapılarak tespit edilebilir. Toprak altında bulunan her metal farklı manyetik kimliğe sahiptir. Tespit edilen metallerin manyetik kimlik farklılıkları sinyal alıcı çubuklar üzerinde çeşitli itme ve çekme kuvveti uygular.

Adrenalin dedektör tarafından tasarlanan gelişmiş rezonans metal ayrımı sayesinde tespit edilen metallerin değerli ve değersiz metal ayrımı yapılmaktadır. Toprak altında bulunan metallerin ve boşlukların manyetik rezonans farklılıkları ( ayrımı ) elektronik sinyal algılayıcı antenler üzerindeki muhtemel tepkisel hareket ve şekil farklılıkları sayesinde anlaşılabilir.