vitrin
vitrin
vitrin

ALAN TARAMA ÇUBUKLARI


Mfd Profesyonel

Taksitli Fiyatı: 764 $

Nakit Havale Fiyatı: 727 $


Kredi Kartı Satış
Dedektör Kapıda Ödeme
Dedektör Havale İndirimi
Adrenalin Dedektör Güvenlik

PAYLAŞ :     whatsapp     facebook     twitter

 

   


Alan Tarama Çubukları Mfd Pro

Alan tarama çubukları uzun yıllar toprak altında bulunan değerli metallerin ve boşluk içeren yapıların tespiti için geliştirilmiştir. Mfd profesyonel define arama çubuğu ile geniş alanlarda gömülü hazineler ve altın külçeleri kısa sürede bulunabilir.

Mfd Profesyonel altın arama çubukları değerli metal ayrımı ile hedefin noktasal yerini manyetik sapma olmadan belirler. Mfd profesyonel sinyal alıcı ünitesi iki farklı algılama tekniği kullanır. Sinyal alıcı ünite negatif iyon algılama ve manyetik alan tespit yeteneğine sahiptir.

Adrenalin Mfd profesyonel alan tarama cihazı mineral filtresi ile doğal manyetik olumsuzlukları eleme yaparak mineral tespit edilmesini engeller. Adrenalin Mfd modelleri profesyonel hazineciler, defineciler, arkeologlar ve maden şirketleri tarafından ön keşif aramalarında vazgeçilmez yol göstericidir. 

Alan Tarama Çubukları

Alan tarama çubukları

Adrenalin Mfd alan tarama çubukları mineral eleme ve negatif iyon metal ayrım özelliği sayesinde Altın, Gümüş, Bakır, Bronz ve kapalı boşluk yapılarını geniş alanlarda kısa sürede tespit eder.

MANYETİK SARKMA GİDERİCi

Adrenalin Mfd Profesyonel alan tarama sistemi tüm hava şartlarında mükemmel çalışır. Manyetik alan sarkmalarını yok edici özelliği sayesinde arama ve tespit aşamasında hedef üzerinde oluşan manyetik hedef sinyal sarkmalarını azaltıp doğru ve noktasal kazı yapılmasını sağlar.

HEDEF KALİBRASYONU

Hassas örnek metal odaklama ayarı sayesinde aranacak örnek hedef metal üzerinde algılama kalibrasyonu yapılır. Aranacak örnek metal üzerinde algılama ayarı yapılarak oluşabilecek ayrım hataları en aza indirilir.

SİNYAL GÜÇ KONTROLÜ

Arama yapılacak bölgenin mesafesi ve toprak mineral yapısına göre hassas güç ayarı yapılabilir. Sinyal gönderici güç kontrolü sayesinde her çeşit toprak yapısının manyetik ve mineral seviyesine göre hassas ayar yapılarak yüksek performans alınmasını sağlar.

GELİŞMİŞ SİNYAL DAĞILIMI

Mfd Profesyonel özel darbeli sinyal dağılımı sayesinde çok derinlere sinyallerini gönderir. Darbeli gönderilen sinyaller ile madensel kayalar, mineralli taşlar ve çöp metaller maske edilir define arama çubuğu doğru hedefi tespit eder.

DEFİNE ARAMA ÇUBUĞU

 • ÖZELLİKLER 
 • Altın, gümüş, bronz, bakır, boşluk tespit
 • 100 metre çap 
 • 10 metre derinlik 
 • Metal kalibrasyon 
 • Manyetik – elektron sinyal alıcı
 • 1 adet 9 V, 12 adet 1.5 V AA pil
 • Plastik taşıma çantası
 • Ölçüler; 46 x 35 x 17 cm  
 • Ağırlık; 6.3 kg
 • 2 yıl garanti