Alan Tarama Cihazı - Dedektör Alan Tarama

Alan Tarama Cihazı


EVOLUTİON

Pro Paket Taksitli Fiyatı: 6825 TL

Pro Paket Nakit Fiyatı: 6500 TL

Basic Paket Taksitli Fiyatı: 4725 TL

Basic Paket Nakit Fiyatı: 4500 TL


Kredi Kartı Satış
Dedektör Kapıda Ödeme
Dedektör Havale İndirimi
Adrenalin Dedektör Güvenlik

PAYLAŞ :     whatsapp     facebook     twitter

 

   


Alan Tarama Cihazı Evolution

alan tarama cihazı

Alan tarama cihazı, Evolution hazine avcılarının hayalini kurduğu gerçek dedektör alan tarama dır. Hazine avcılarının ihtiyaçları göz önüne alınarak yıllarca sürdürülen zorlu araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir.

Evolution alan tarama cihazları verici ve alıcı olarak çalışır. Alınan sinyalleri sınıflandırma özelliği sayesinde Evolution alan tarama cihazları ve altın arama dedektörlerinin sağladığı başarıyı tek başına başarabilmektedir.

Adrenalin Evolution boşlukları % 100 hatasız olarak tespit edebilmektedir. Gerçek anlamda boşluk bulma özelliği olan tek alan tarama dedektörü'dür. Boşluklar hassas arama yapıldığında 15 metre derinliğe kadar tespit edilebilir.

Şu ana kadar üretilmiş hiç bir dedektör alan tarama da olmayan boşluk algılama teknolojisi sayesinde boşluk içeren yapılar mezarlar, mahzenler, tüneller, mağaraların içerisinde gizlenmiş hazineler, kayıp gömüler Evolution yardımıyla artık bulunabilir.

alan tarama cihazı

Alan tarama cihazı

Adrenalin Evolution alan tarama çok iyi sonuçlar veren üç farklı arama moduna sahiptir.

1 – Boşluk arama modu: 100 metre çap içinde 15 metre derinliğe kadar boşlukları ve toprak altında gizli boşluk içeren tarihi yapıları hatasız ve net tespit eder. Tespiti yapılan boşluğun derinliği ve boyutları hatasız anlaşılabilir.

2 – Metal arama modu: 100 metre çap içinde alıcı ünite kontrol  panelinden tespit etmek istediğiniz metal hedefin ID ayrım değeri seçilerek arama yapılabilir. Örnek ( 98 altın – 48 gümüş ) Tespiti yapılan metalin cinsi derinliği ve boyutları anlaşılabilir.

3 – Verici ile çalışan mod: 100 metre çap içinde alan tarama verici ünitesinden gönderilen altın, gümüş, bronz, boşluk sinyalleri ile açığa çıkartılan hedefler tespit edilir. Tespiti yapılan hedeflerin derinliği boyutları anlaşılabilir.

 

Evolution dedektör alan tarama cihazı profesyonel hazineciler, defineciler, arkeologlar, doğal altın arayıcıları, maden arama şirketleri, yer altı elektrik kabloları ve su boruları tespiti yapan şirketler, belediyeler, emniyet birimleri, askeri birimler tarafından başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

METAL AYRIM ID DEĞERLERİ

(21-24-98 : çelik) - (66 : kurşun) - (78: bakır– bronz) - (87: gümüş) - (94: altın)

alan tarama cihazı

 • ÖZELLİKLER
 • Altın, gümüş, bronz, boşluk modları
 • ID numarası ile ayrımlı arama
 • Sadece boşluk tespit modu
 • 100 metre çapında hedef tespiti
 • 15 metre derinliğinde hedef tespiti
 • Manyetik İyonik arama
 • 18 adet 1.5 v AA şarjlı pil
 • 9 volt otomatik şarj cihazı
 • Plastik taşıma çantası
 • Ölçüler: 46 x 35 x 13 cm
 • Ağırlık 6.3 kg – 2 yıl garanti

 

Paket İçerikleri

Basic Paket: Alıcı ünite, antenler.

Pro Paket: Alıcı ve Verici ünite, antenler.