Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları

 Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları

Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları Z-18 profesyonel kullanım için en yeni teknoloji ile üretilmiş jeofizik cihazıdır. Z-18, gpr cihazı hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen cihaz elektromanyetik inpuls yöntemini esas almaktadır. Böylece alet çok farklı yapıları tanıyabilmektedir. Bunlar arasında metal objeler, tabaka oluşumu, yer altı boşlukları, su seviyesi, kaviteler ve mezar odaları, doğal oluşumlar veya borular, depolar,sandıklar ve benzeri objeleri sayabiliriz.

Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları Gpr Radar Cihazı mikro işlemci tarafından kumanda edilen radar sistemi sayesinde zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha 3 boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir. Z-18, gpr jeofizik cihazı yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip olan profesyonel bir alettir. Kompakt sonda radar şekilleri sayesinde engebeli, kayalık, orman arazisi gibi zorlu alanlarda kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Z-18 jeofizik radar cihazı grafik gösterimlerin yanı sıra gelişmiş başka özelliklere de sahiptir.

Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları

Ground Scan

Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları Gpr Radar Cihazı toprak altı görüntüleme, grafiksel ölçüm metodudur. Bu modda z-18 cihazı, ölçümlemiş olduğu manyetik alan değişikliklerinin oluşturduğu toprak altı görüntüsünü size üç boyutlu grafiksel şekiller olarak yaratacaktır. Metal objelerin, boşlukların, tarihi kalıntıların ayrıntılı şekli, boyutu ve derinlik bilgisi bilgisayar yardımıyla alınabilmektedir.

Live Scan

Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları Gpr Radar Cihazı, z-18’de 3 metreye kadar olan gömülü objeleri hemen görüntüleyebilen canlı çekim özelliği mevcuttur. Bu özellik canlı çekim ve izleme metodu sayesinde kullanıcısına anlık tespit olanağı sağlamakatadır.

Metal Ayrımı

Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları Gpr Radar Cihazı  z-18 ile canlı çekim özelliği ile spektrum analizi yapılmaktadır. Bu özellik sayesinde demir ve demir olamayan metaller bir birinden ayırt edilebilir. Aynı zamanda boşlukları ayırt etmek için bu mod ile çalışılabilir.

Elektromanyetik Kalkan

Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları Gpr Radar Cihazı.  Z-18’in gelişmiş bir diğer özelliği.  Ölçüm yapılan ortamdaki olumsuz elektromanyetik parazitlerin ve yanıltıcı elektromanyetik sinyallerin ölçümler üzerindeki hatalı görüntü alınmasındaki olumsuz etkisini minimuma indirir. Daha temiz, hatasız ve sadece toprak altında bulunan ve gerçekte tespit edilmesi istenen doğal oluşum manyetik alanların tespit edilmesini sağlayan gelişmiş elektromanyetik kalkan özelliği olmasıdır. Gpr Radar test ve kullanıcı, arazi videoları.

 Adrenalin z18 gpr radar cihazı videoları | görüntülü dedektör videoları