Adrenalin vlf dedektör test videoları | Vlf dedektör videoları

 Adrenalin vlf dedektör test videoları | Vlf dedektör videoları

Adrenalin vlf dedektör test videoları | Vlf dedektör videoları. Doğal altın parçaları (nugget), döküntü altın ve gümüş tek paralar. Tespiti güç olan küçük ebatlardaki metal parçacıkları, eski değerli metal kalıntıları, kıymetli takı, ve mücevherler. Ulaşılması zor olan derinliklerdeki değerli metal objelerin tespitinde en başarılı vlf tek para dedektörüdür.
Adrenalin vlf dedektör test videoları | Vlf dedektör videoları. Adrenalin tek para dedektörü, vlf dedektör ağır doğa şartlarının oluşturduğu yüksek maden içeren mineralli zeminlerde. Toprağa gönderdiği güçlü sinyaller sayesinde çok yüksek performans ile arama yapmanızı sağlayacak ve çok derin hedeflerin tespitine imkan sağlayacaktır. Kararlı sessiz çalışması ve stabilitesi ile size zorlu topraklarda başka hiç bir tek para dedektörünün veremediği rahat ve zahmetsiz kullanım sağlamaktadır.
Adrenalin vlf dedektör test videoları | Vlf dedektör videoları
Adrenalin Vlf modeli yüksek teknoloji performans dedektör üretiminin ilk örneğidir. (Yeni) Güçlü ve benzersiz derin algılama yeteneği size en arama yapılması en zor olan (yüksek mineral, tuğla, cüruf ve madensel taşlı zemin)’lerde.  Üstün performans derin algılama ile birlikte rahat ve zahmetsiz bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Onu diğer dedektörlerden ayıran en büyük özellik yeni Adrenalin yüksek performans dedektör üretim teknolojisi’dir. Yüksek mineralli madenli taşların yoğun olduğu  ve tuğlalı alanlarda. Aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, yüksek manyetik alanlı zemin koşullarında adrenalin dedektör ile sessiz ve derin hedef algılamanın keyfini yaşayacaksınız.
Adrenalin Vlf  kolay anlaşılır değersiz metal red etme özelliği ile çok başarılı metal ayrımına sahiptir. Değersiz (çelik, demir, avcı fişeği) gibi metalleri eleme yöntemi ile red edebilir. Bol çelikli anlarda rahat, keyifli  değersiz metal tespit etmeyerek sessiz bir arama yapabilirsiniz. Değerli metalleri, ses tonundaki değişiklik ile değersiz metallarden rahatlıkla ayırt edebilirsiniz.
Kullanıcı kısa bir tecrübe edinme döneminden sonra. Benzersiz ayrım özelliği ile büyük çelik gibi metallerin değersiz sınıfından olduğunu hissedebilir. Hafif bir tasarıma ve çok kolay kullanıma sahip olan Adrenalin Vlf, tespit etmiş olduğu hedefleri kullanıcısına değersiz metallerden farklı ses tonları ile bildirir. Yüksek hızda (recovery speed) algılama yeteneği. Çeliğin bol olduğu eski yaşantı sahalarında size hatasız ve doğru tespit olanağı verir. Adrenalin, sınıfında şimdiye kadar üretilmiş en derin metal dedektörü dür. Adrenalin vlf dedektör test videoları | Vlf dedektör test videoları
Adrenalin vlf dedektör test videoları | Vlf dedektör videoları